Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
no rok dzien w dzien fetki kawal huja z Cb wyrosl. fajnie ze sie odezwales myslalem ze nie zyjesz.
serotoninowy - ja mając 14 letnie doświadczenie w leczeniu depresji, lęków, zachowań paranoidalnych, natręctw czy psychozy.. systematycznie od tych 14-16 lat przyjmuję różne leki na powyższe choroby, schorzenia i powiem Ci tak : W moim przypadku wszelakie te leki powyżej, chronią mnie od tzw. zjazdów po różnych substancjach, alkoholu, marihuany, czy amfetaminy - w pewnym stopniu (dużym) do tego benzo Relanium i jak nowy człowiek :)
Płynne zawsze najlepsze po stymulantach. Jak masz dostęp do blendera to już w ogóle bajka. Wszystko można upłynnić. Ja zawsze rozrzedzam jogurt mlekiem, dodaję wcześniej ugotowaną i ochłodzoną makę ryżową, izolat, owoce (banany zawierają dużo potasu), trochę soli (sód) i cukru. Jak mam to dodaję orzechy. Nie wpływają negatywnie na smak a dostarczają dużo zdrowych tłuszczów i kalorii. Wszystko w odpowiednich proporcjach. Mąki nie może być za dużo, bo wychodzi klucha. Mleka musi być sporo żeby eliksir był możliwie rzadki. Łatwiej się pije. Robisz tego cały kielich i nie martwisz się jedzeniem. Do tego woda z cytryną. Zjazdu to nie zmniejszy ale organizm nie bedzie tak mocno wycięczony jak po poście.
amfetamina to nie jest keton żeby katował dopaminę. (Ktoś tak wyżej napisał)
Ostatnio poleciałem 2 x z futrem ale w końcu kiedy druga doba bez snu weszła na licznik , organizm zaczął się przegrzewać to prosto- zażyłem 2.5 mg alprazolamu (który notabene pobudza mi apetyt) idę do kuchni i idę spać.
Gdybym miał jechać trzeci dzień bez snu to chyba nie przeskoczył bym tej bramki logicznej.
To już jest katowanie i masochizm. Wtedy człowiek czuje że twój organizm woła o pomoc a podświadomości wie że robisz sobie krzywdę.
Przecież am-ftmina to jest pista. To jest coś co można zalewać rano zamiast kawy i iść robić swoje sprawy.
Już nawet zielssko jest przyjemniejsze do spędzania czasu.
Zaczynam wkurwiać się narkotyki powoli.
Albo szykuje się przebiegunowanie albo diametralna abstynencja.
I bardzo kurwa dobrze bo już się przejadłem i jest mi siebie samego szkoda!
"Rutyna to rzecz zgubna "
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/8/8c67cc58-efd7-4d71-a0b5-4daa690e0584/ket.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250618%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250618T144102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=6a692e76e275172e946ac7ee8f73569c0c4955177987b5365226a65b3a738246)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/marijuanabasic_0.jpg)
Medyczna marihuana. Przerwa tolerancyjna – prosty sposób, by konopie znów działały lepiej
Choć powszechnie uważa się, że jeśli dawka przestaje działać, należy ją zwiększyć – nie zawsze jest to właściwe podejście. U niektórych osób większa dawka działa wręcz odwrotnie, ponieważ ich organizm rozwinął zbyt wysoką tolerancję. Zwiększanie dawki może osłabić działanie terapeutyczne i zwiększyć koszty leczenia. Przerwa tolerancyjna (tzw. tolerance break) oraz zmniejszenie dawek po jej zakończeniu może zwiększyć korzyści terapeutyczne i obniżyć potrzebne ilości konopi nawet o 60%.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kokoalfabet.jpg)
policjanci zabezpieczyli ponad 100 kg kokainy ukrytej w naczepie ciężarówki
Policjanci z Wałcza przejęli ponad 100 kilogramów narkotyków. Nielegalny towar przemycany był w ładunku, w którym były części samochodowe. W związku ze sprawą zatrzymane zostały dwie osoby. Są już po zarzutach i może grozić im nawet 20 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Powracająca moda na dopalacze. RPD apeluje o sprawną interwencję
W sprawie edukacji dzieci i młodzieży na temat substancji psychoaktywnych zwróciła się Rzeczniczka Praw Dziecka do Ministry Edukacji. – Z rosnącym niepokojem odnotowuję kolejne doniesienia medialne alarmujące o powracającej wśród dzieci i młodzieży modzie na dopalacze. Prawdopodobnie szeroka dostępność tych nielegalnych substancji – sprzedawanych m.in. poprzez Internet – oraz ich relatywnie niska cena sprawiają, że środki zastępcze oraz nowe substancje psychoaktywne zyskują coraz większą popularność, także wśród młodych ludzi – wskazała Monika Horna-Cieślak w piśmie do MEN z 2 czerwca.