Dodam, że poza długim snem nie miałem dotychczas żadnych skutków ubocznych.
Fuzja - 909
Przepisał Pinexet 1-1-1, Depakine 300 300-0-500 i na spanie Depakine 500, do tego doraźnie Relanium, ale niestety tylko 2 mg. Leki zacząłem brać wczoraj wieczorem, rano też już wziąłem, samopoczucie lepsze, nie czuję napięcia, ale jeśli chodzi o spanie to Depakine 500 wziąłem o 20:00 położyłem się i zasnąłem w kilka minut, ale co z tego jak obudziłem się o 22:00 oczy jak 5zł i budziłem się co chwilę w nocy, jadłem, paliłem itp. o 6:00 wstałem bo już nie mogłem wyleżeć. Mam nadzieję, że tylko początki takie są, a potem już będę normalnie spał, jak nie to za miesiąc następna wizyta i niech da coś innego.
04 czerwca 2020dopaminowybankrut pisze: Tisercin zatrzymuje sperme.
Nie wiem dlaczego tak jest ale po tisercinie następuje brak spermy. Brak ejakulacji.
Ktoś może wyjaśnić to zjawisko?
Niekiedy 75mg rozbite na dwa razy
W międzyczasie leciał clonazepam 4mg dziennie
Byłem jak zombie czasami ale autem potrafiłem jechać, zakupy zrobić. Także nie było jeszcze tragedii
14 lutego 2022kaszpirowski pisze:też tak miałem dlatego już tego gówna nie jem, leczę się samą olanzapiną04 czerwca 2020dopaminowybankrut pisze: Tisercin zatrzymuje sperme.
Nie wiem dlaczego tak jest ale po tisercinie następuje brak spermy. Brak ejakulacji.
Ktoś może wyjaśnić to zjawisko?
BTW. po innych lekach też tak bywa, ale nie pamiętam jakich, nawet w szpitalu jak jeden młody pacjent poszedł do kibla na wesoło, to już po kilku dniach brania leku narzekał na takie zakłócenia.
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
Kartele przemycają narkotyki na statkach z chorym i martwym bydłem
Kartele narkotykowe wykorzystują statki wypełnione chorym i padłym bydłem do przemytu ogromnych ilości kokainy trafiającej ostatecznie do Europy – informuje „The Telegraph”, powołując się na źródła wywiadowcze.
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej
Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.
