Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Człowiek po dragach jest całkiem inna osobą, inaczej mówi, wypowiada się, zachowuje, wygląda.. Tylko większość ludzi to olewa, bo co ma skarżyć czy się pytać czy dobry temat? :D /
Moim zdaniem to bardzo dobrze że się za to biorą, bo jeszcze jak ktoś wykonuje pracę ręczną gdzie nie trzyma w rękach czegoś niebezpiecznego lub nie prowadzi jakiegoś pojazdu to niech tam się stacza, ale jak delikwent wali w kiblu krechę, a potem wsiada do wózka widłowego co ściąga palety ludziom nad głowami albo jest kierowcą zawodowym to od razu powinien lecieć z miejsca.
Sam osobiście dwa razy jadłem w pracy i ze trzy razy byłem na zwale. Za pierwszym razem wjechała feta, ale dawka mniejsza niż ta co na imprezach. Widać było trochę że gały jakby większe, ale była to nocka także nikt sie nie skumał i nawet gęba nie latała, ale przyjemnie się robiło.
Niektórzy walili mega dawki to ledwo co z kibla mogli wyjść :D :D za drugim razem poszedł kryształ no to tutaj już było nieprzyjemnie, bo zdawałem sobie sprawę że nie wyglądam naturalnie, ale było nas kilku także w kupei siła :D no a na zwale to już tragedia, bo raz że paranoja, a dwa że beznadziejne samopoczucie. Także panie i panowie ćpajcie, ale z głową no i pamiętajcie że niedługo będziecie musieli walić krechę aby z łóżka pójśc do kibla :0
Dodano akapity / 909
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
06 kwietnia 2022Olow pisze: Panie... Mój problem polega właśnie na waleniu w pracy... 50% brygady jest uzaleziona (w tym ja) i ni ch** nie wiem jak rzucić to....
06 kwietnia 2022Olow pisze: Panie... Mój problem polega właśnie na waleniu w pracy... 50% brygady jest uzaleziona (w tym ja) i ni ch** nie wiem jak rzucić to....
Uważajcie na siebie z bombkami i nigdy nie sypcie ‚na oko’
Rządzić jak Ty wszystkimi zawsze i tajemnie
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c28e9ac7-8ae2-46e6-8263-a513a1c09dc0/Commando%20%C4%87woki%20rs.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250701%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250701T215702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=db27db5513ac9c789fce9c49a480caf560decacad54d79a097118cf4dd9cd634)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/obraz_2025-06-21_152357458.png)
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy
Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.