"Rutyna to rzecz zgubna "
06 kwietnia 2022sisi88 pisze:Też uważam, że to przesada. Nie dość, że drastyczne to jeszcze zdradza tożsamość sprawcy. Wkurwia mnie strasznie i smuci, gdy ciąglę widzę i doświadczam jak przedmiotowo traktują osoby uzależnione od narkotyków. Bez godności, bez szacunku. Jak wyjść z tego bagna jak społeczeństwo traktuje nas jak śmieci? Marzę o dniu, w którym uzależnienie od narkotyków będzie traktowane jak ciężka, przewlekła choroba, choć pewnie tego dnia nie doczekam.06 kwietnia 2022Retrowirus pisze:Nie powinni pokazywać takich zdjęć w internecie Ja pierdolę...05 kwietnia 2022Sisiwhite pisze: https://dziennikbaltycki.pl/ustalono-to ... 1-16215091
Ktoś od "nas"? Zdjęcia sugerują że brał w kanał
Trzymajcie się wszyscy i szczere wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego.
14 marca 2022Syn Bozy pisze: Kurwa, Ty chyba jednak nie odsiedziałeś żadnej grzywny jeśli myślisz, że ogarnięcie xboxa to takie w mąkę pierdnąć. Czasu by Ci z wyroku nie wystarczyło żeby tyle razy naczelnikowi kolbę opierdolić.
Ostatnie ostrzeżenie za off top, następnym razem odpoczniesz od tego lewackiego forum / wildwolf
"Rutyna to rzecz zgubna "
14 marca 2022Syn Bozy pisze: Kurwa, Ty chyba jednak nie odsiedziałeś żadnej grzywny jeśli myślisz, że ogarnięcie xboxa to takie w mąkę pierdnąć. Czasu by Ci z wyroku nie wystarczyło żeby tyle razy naczelnikowi kolbę opierdolić.
Albo "recydywista petki". :3
"Ja nawet z bandziorami bym się po prostu w ostateczności strzelał."
Strzelał, jedynie z łuku w tym Skyrimie chyba.
Albo (bardziej prawdopodobne) z dupska, na tym dołku.
Uwielbiam takich typów, przychodzi co do czego, to zwykle są pierwsi w smarowaniu dupy mydłem i błaganiu, żeby zły pan ich oszczędził.
Po dzisiejszym robię przerwę
Po dzisiejszym robię przerwę
02 kwietnia 2022Kalifornizacja13 pisze: Minęło już trochę czasu a ja wciąż nie potrafię się otrząsnąć po śmierci Lola, odszedł człowiek wyjątkowy, który mnie osobiście nigdy nie zawiódł i zawsze wywiązywał się ze zobowiązań. Ceniłam go za wyjątkową bystrość i ogromną wiedzę praktycznie na każdy temat. Do dzisiaj czytam książki przez niego polecone, Kunderę i Sartra.. gdziekolwiek jesteś, pamiętaj że zostaniesz w moim sercu na zawsze.
odstawiłam naszego discorda w związku z pracą nad własnym uzależnieniem, jednak rozmawialiśmy z Piotrkiem dość regularnie na whatsappie w tym czasie. kibicował mi w odstawieniu, pisałam do niego, gdy łapały mnie najgorsze głody, trwały rozmowy typu 'co tam jak tam?', od jakiegoś czasu była cisza, więc jak to ja - pomyślałam, że pewnie mu się znudziło takie gadanie albo skupił się na sobie (i dobrze), bo za każdym razem wspominał, że od X dni już nie bierze, ale w kółko robił te resety. tutaj też tyle nie wchodziłam, zaglądam przypadkiem do zgonów i widzę posty o nim.
wiele można mówić o tym, że jak się kumplujesz z ćpunami, to info o śmierci nigdy nie powinno dziwić. a ja się będę dziwić zawsze, za każdym jebanym razem, tak jak teraz się dziwię, a raczej jestem w głębokim szoku. i czuję się naprawdę wstrząśnięta, tylko z nim utrzymywałam właściwie kontakt odkąd odstawiłam forum i wzięłam się za terapię, ośrodek... czuję, że w tym szoku pozostanę jeszcze na długo.
dostawałam od Piotrka sporo wsparcia i miłych słów, zawsze uśmiechałam się, gdy pisał, że brakuje mu mojej obecności na discordzie, podsyłał mi ciekawe obrazy i inne wytwory artystyczne. był właściwie jedyną osobą, do której mogłam odezwać się podczas różnego rodzaju opio-kryzysów.
i mi Ciebie, Piotrze, będzie teraz brakowało co nie miara. mam nadzieję, że przynajmniej czujesz w końcu spokój i ulgę, których tak długo wyczekiwałeś.
na discorda nawet nie wchodzę, żeby sprawdzić ostatnie wiadomości, bo mi piguł w słoiku alpry nie starczy, żeby ogarnąć kołatanie pikawy.
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/4/4d023a03-e90c-4fec-9708-0e6768e2b3cf/memepvp.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250623%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250623T001402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=e9f66e9641857e63ff7209f5752afe8a6d7812b2a0aa55b5bc42550e187b028a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zrzut_ekranu_z_2025-06-12_18-39-02.png)
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood
Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/passingjoint.jpg)
Do 3 gramów marihuany bez recepty? Poszło pismo z Sejmu do rządu
Legalizacja posiadania marihuany na własny użytek w ilości do 3 gramów - taka propozycja wpłynęła do sejmowej Komisji do spraw petycji. - Obowiązujące przepisy penalizują za posiadanie nawet niewielkiej ilości marihuany. Nie odpowiadają one współczesnym realiom społecznym i ustaleniom naukowym - argumentuje autor.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k-a092ct.jpg)
Jak służby rozbiły kokainowy szlak z Kostaryki do Europy?
Międzynarodowa operacja o kryptonimie „Purga-Calipso Guanacaste”, koordynowana w Europie przez Europol i prowadzona równolegle przez kostarykańską Policía de Control de Drogas, hiszpańską Guardia Civil oraz portugalską Polícia Judiciária, zlikwidowała szlak przerzutowy, którym od 2019 roku trafiały do Europy setki kilogramów kokainy ukrytej w mrożonym proszku juki i kontenerach z owocami.