Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1985 • Strona 168 z 199
  • 3406 / 535 / 0
26 marca 2022essen pisze:
Użytkownik @ModyfikowanyBigos niezyje czy zmartwychwstał?
Żyje, bardzo często z nim piszę.

Nie będę opisywał jego życia prywatnego bo może sobie nie życzyć na publicznym forum, także żyje żyje : )
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 15 / 1 / 0
Minęło już trochę czasu a ja wciąż nie potrafię się otrząsnąć po śmierci Lola, odszedł człowiek wyjątkowy, który mnie osobiście nigdy nie zawiódł i zawsze wywiązywał się ze zobowiązań. Ceniłam go za wyjątkową bystrość i ogromną wiedzę praktycznie na każdy temat. Do dzisiaj czytam książki przez niego polecone, Kunderę i Sartra.. gdziekolwiek jesteś, pamiętaj że zostaniesz w moim sercu na zawsze.
"We've been living in the flames
We've been eating up our brains" BOC
  • 13 / 5 / 0
Wie ktoś co u użytkownika PanSzaman? Kiedyś był bardzo aktywny na hyperrealu pisaliśmy ze sobą maile, z dnia na dzień zniknął. Ktoś coś wie?
Ciepłolubna
W strachu przed zimną porą
mamiona żarzącym blaskiem
popaloną dłonią
zdejmę szalik, rękawiczki, buty, czapkę
znowu to zrobię
by kolejny ostatni raz
biec w ogień
bo we mnie płomień zgasł
:strzykawka:
  • 25 / 1 / 0
https://dziennikbaltycki.pl/ustalono-to ... 1-16215091
Ktoś od "nas"? Zdjęcia sugerują że brał w kanał
  • 2087 / 346 / 0
Lolka szkoda, duża strata dla forum. Piszę to nieopiatowiec btw. Czytałem jego posty o maku. Kilka razy wymieniliśmy się postami w jakiś wątkach nawet. Nie znałem osobiście, ale to kolejny cios dla forum. Nie ważne okoliczności, choć na moje to benzo....z najbystrzejszego orła zrobi debila co przedawkuje swoją grupą substancji. Takie sugestie pisano powyżej więc szkoda tym bardziej, jeśli zrobił to niecelowo.
jezus_chytrus w wątku o Medycznej marihuanie napisał: "Działanie mocno narkotyczne więc raczej w aptekach się nie pojawi"
  • 845 / 260 / 0
05 kwietnia 2022Sisiwhite pisze:
https://dziennikbaltycki.pl/ustalono-to ... 1-16215091
Ktoś od "nas"? Zdjęcia sugerują że brał w kanał
Co jak co ale trzeba mieć finezje, żeby w bunkrze na helu umrzeć po helu
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 3693 / 610 / 0
05 kwietnia 2022Sisiwhite pisze:
https://dziennikbaltycki.pl/ustalono-to ... 1-16215091
Ktoś od "nas"? Zdjęcia sugerują że brał w kanał
Nie powinni pokazywać takich zdjęć w internecie Ja pierdolę...
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 29 / 5 / 0
02 kwietnia 2022Kalifornizacja13 pisze:
Minęło już trochę czasu a ja wciąż nie potrafię się otrząsnąć po śmierci Lola, odszedł człowiek wyjątkowy, który mnie osobiście nigdy nie zawiódł i zawsze wywiązywał się ze zobowiązań. Ceniłam go za wyjątkową bystrość i ogromną wiedzę praktycznie na każdy temat. Do dzisiaj czytam książki przez niego polecone, Kunderę i Sartra.. gdziekolwiek jesteś, pamiętaj że zostaniesz w moim sercu na zawsze.
U mnie jest to samo, szkoda chłopaka bardzo chyba nie ma tematu o którym nie dałoby się z nim pogadać, od matematyki przez literaturę aż po bukmacher
kę no kurwa wszystko. Bardzo szkoda jego śmierci, milion razy wymienialiśmy się postami tu na forum na priv czy na discordzie. Wartościowy i niestety też młody jeszcze chlopak
  • 917 / 235 / 0
05 kwietnia 2022Sisiwhite pisze:
https://dziennikbaltycki.pl/ustalono-to ... 1-16215091
Ktoś od "nas"? Zdjęcia sugerują że brał w kanał
Jeśli ustalili tożsamość gościa, to po co pokazywać dziary tak dokładnie, żeby wszyscy co go znali wiedzieli że zmarł przez przedawkowanie. Nie czaje.
  • 113 / 29 / 0
06 kwietnia 2022Retrowirus pisze:
05 kwietnia 2022Sisiwhite pisze:
https://dziennikbaltycki.pl/ustalono-to ... 1-16215091
Ktoś od "nas"? Zdjęcia sugerują że brał w kanał
Nie powinni pokazywać takich zdjęć w internecie Ja pierdolę...
Też uważam, że to przesada. Nie dość, że drastyczne to jeszcze zdradza tożsamość sprawcy. Wkurwia mnie strasznie i smuci, gdy ciąglę widzę i doświadczam jak przedmiotowo traktują osoby uzależnione od narkotyków. Bez godności, bez szacunku. Jak wyjść z tego bagna jak społeczeństwo traktuje nas jak śmieci? Marzę o dniu, w którym uzależnienie od narkotyków będzie traktowane jak ciężka, przewlekła choroba, choć pewnie tego dnia nie doczekam.

Trzymajcie się wszyscy i szczere wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego.
narkomanka, lekomanka, artystka, istota duchowa
ODPOWIEDZ
Posty: 1985 • Strona 168 z 199
Artykuły
Newsy
[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.