Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
co do DHC, sam przed laty żarłem to całymi słoiczkami, tymi plastikowymi, nie wiem jak jest teraz i ile jebania z tym, żeby to rozkruszyć wszystko, ten wosk wchodzi w zęby, roztwory wodne robiłem z ciepłą wodą żeby lepiej puszczało, szkoda gadać, ale reasumując, teraz możesz tego nie widzieć ale zbyt wiele nie stracisz tym brakiem zaświadczenia na DHC bo to praktycznie kodeina jest, co z tego, że 2x mocniejsza, jak co najmniej 2x słabiej wchłanialna (mówiąć o p.o. ofc, ale o i.v. nie ma raczej mowy przez wyrzut histaminy). Prawda taka tho, że, jak masz dalej myślenie typu żeby się porobić max, a jutra nie ma to niezależnie od substancji ten proceder źle się skończy.
Od biedy zawsze się możesz ratować OTC aptecznie kodeiną + dimenhydrynatem z Aviomarinu czy difenhydraminą z apapu noc. Choć najlepiej antyhistaminami I generacji czyli prometazyną (dipherganem) bądź hydroxyzyną ale tu już magika potrzeba.
Póki co zmniejszanie dawek szło bezboleśnie, wczoraj wziąłem rabo 0.4 mg, dziś wieczorem 0.4 i została mi jedna tabletka którą chce wziąć e piątek bo piątek i sobota muszè być na chodzie.
Z tym że dziś jakiś mega padnięty jestem, mega zmęczony, i jakieś mdłości jeszcze wieczorem mnie złapały i trzymają, ale już sam nie wiem czy to wina odstawiania czy nie.
kodeiną się za bardzo chyba nie poratuje bo nie działa zupełnie na paroksetynie.
Wyżej zdjęcie plasterka
Doczytałem troszkę, i raczej to ta lepka strona plastra zawiera buprę, pozostaje pytanie ile może być mg w takim kawałku plasterka?
musisz wiedzieć jaki to transtec, bo są różnej mocy, 35, 70 micro
a tu masz informacje, które pomogą Ci wszystko policzyć
Czy jeżeli wezmę za jakiś czas np. 2 mg to porobi fajnie czy zaprzepaściłem to wrzutką większej dawki?
Co jaki najkrótszy czas opłaca się brać buprę? Muszę czekać jak chcę czuć zacnie niższe dawki?
Pozdro,
Chappiszon
Dzięki za odpowiedź.
Tylko zapytam jeszcze czy po tym występku z dużą dawką jak już całkiem zejdzie to te dawki poniżej 1mg powinny działać czy lepiej poczekać z tydzień?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
