Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 226 / 10 / 0
Hej, testował to ktoś? Łatwo dostępne solo jako ekstrakt eria jarensis. Podobno działa dłużej i daje trochę euforii.

Dodano strukturę / 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 586 / 125 / 0
Nie próbowałem ale z tego co widzę to noradrenalina i prawdopodobnie dopamina na co bym się nie nastawiał przy suplach
Drogie dosyć do tego
Dobry efekt daje ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (synefryna 20%) + ashwaghanda + tyrozyna + zielona herbata (ekstrakt lub dobrze zrobiony napar - jak kto woli)
Po takim połączeniu stosowanym dosc długo czuć dobre samopoczucie i przeciwlekowy efekt ashwaghandy do tego poziom dopaminy się podnosi dzięki tyrozynie z zieloną herbatą i synefryna która wplywa na noradrenaline
  • 226 / 10 / 0
Eria jarensis extract jest jak bardzo cięty street speed, ale czuć dopaminę dość przyjemnie
  • 389 / 99 / 4
Porównanie do speeda, nawet mocno ciętego, jest moim zdaniem znacznie na wyrost. Przypomina mi to inne przedtreningówki pokroju DMBA/AMP. Może aspekt psychiczny motywacji do działania czy skupienie jest nieco lepsze niż przy takiej kofeinie, ale nie jakoś przesadnie. Testowałem dawki od 50 do 400mg. Przy dawkach powyżej 300mg już czułem nieprzyjemną, pustą stymulację, a takie optimum to były okolice 200mg. Euforii nie zaobserwowałem. Z dopaminą też słabo, raczej czysta noradrenalina.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń

Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?

[img]
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą

Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".

[img]
Jak wygląda Luksemburg 2 lata po dekryminalizacji marihuany? Bilans zysków i strat

Kiedy myślimy o luźnym podejściu do marihuany w Europie, przed oczami stają nam holenderskie Coffee Shopy lub portugalska dekryminalizacja. Jednak to Malta i Luksemburg dokonały prawdziwego przełomu legislacyjnego. Latem 2023 roku Luksemburg stał się drugim krajem UE, który oficjalnie wpisał prawo do uprawy konopi w ustawy.