Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, yerba mate.
Tytoń ma osobny dział → >LINK<
ODPOWIEDZ
Posty: 2244 • Strona 210 z 225
  • 1876 / 194 / 0
11 czerwca 2021eiffel65 pisze:
Spróbuj zrobić mix Różeniec Górski + yerba

Oszalejesz, na mnie zawsze to działało praktycznie jak kokaina.
Ten Różeniec to normalnie zioła zalane? Np. połączone z Yerbą w tykwie? Bo mam chyba w domu, aż sobie chętnie wypróbuje
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 1928 / 314 / 0
Ja to jednak potrzebuję mocnej yerby, żeby pić nieco mniej kawy a piję 3-4 dziennie.
Zamówiłem pół kilo Taragui Energia (nie słyszałem o mocniejszej, tu wystarczy 1/3 tykwy) i będę sobie sączył bombilką już za 2 dni jak odbiorę z paczkomatu : )

P.S. Z jak dużych tykw korzystacie? Ja mam taką 12-cm wysokości metalową (w środku oczywiście zdrewniały owoc tykwy nie metal lol). Nie wiem czy nie kupić większej. Chociaż ta mi się bardzo podoba wizualnie, dość szybko schodzi.
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
  • 217 / 116 / 0
@IamYourFather Miałeś dłuższe okresy, kiedy byłeś trzeźwy, nie brałeś żadnych dragów, nie piłeś kawy, alko, i tylko piłeś yerbę? Jeśli nie to nie możesz wypowiadać się na wpływ yerby na twoją przemianę materii, bo po prostu nie masz wiarygodnych danych. Jeśli bierzesz benzo, pijesz 4 kawy dziennie, i jarasz zioło nagle masz bardzo dużo dodatkowych współczynników. Też robiłem ładną kupkę, gdy brałem alprę. Nawet palenie petów reguluje konsystencje twojego porannego kupsztala. Dlatego mówię- całą poprzednią zimę piłem tylko yerbę, nic innego, i miałem sraczunie. Inni trzeźwi ludzie raportowali podobne sensacje.
Uwaga! Użytkownik bulku nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1928 / 314 / 0
@bulku
Teraz mam taki okres zaraz pyknie 3 tydzień. Zero alko, zero dragów. Dużo yerby.

Benzo raz dwa na tydzień bez żadnych wątpliwości nie ma wpływu na metabolizm. Jeśli tak - źródła, panie.
Ładna kupka po benzo lmao rozbawiłeś mnie.
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
  • 1876 / 194 / 0
Ja też jak przecholuję z Yerbą to potrafię mieć srakę. Ale to jak faktycznie wpadnę w szał picia i zalewania co chwilę. Osobiście mam tykwę ceramiczną 350ml, to trochę tych płynów przeleci
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 1928 / 314 / 0
Jak się ostro przesadzi i wypije pół kilo yerby (lol) to wiadomo że sraczka. Natomiast ja potrafiłem ją pić litrami i sraki nie miałem. Inaczej z kawą jak przeholuję i wypiję > 3 kaw (zawsz kronung 3 łyżeczki) to wtedy sraka może się zdarzyć.
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
  • 510 / 110 / 0
Na mnie z kolei działa moczopędnie, przeszkadza mi to. Czy też to macie?
  • 1876 / 194 / 0
Tak, takie ma właściwości
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 1066 / 158 / 0
06 września 2021LiquidStranger pisze:
11 czerwca 2021eiffel65 pisze:
Spróbuj zrobić mix Różeniec Górski + yerba

Oszalejesz, na mnie zawsze to działało praktycznie jak kokaina.
Ten Różeniec to normalnie zioła zalane? Np. połączone z Yerbą w tykwie? Bo mam chyba w domu, aż sobie chętnie wypróbuje
Różeniec wsyp dwie łyżeczki na dwie szklanki wody do garnuszka i gotuj 5 minut. Następnie pod przykryciem zaparz 15 minut i wuala. Wtedy Różeniec jest gotowy, teraz przygotuj normalnie yerbe jak zawsze i dolej sobie do środka Różeniec.

Albo wypij najpierw jedno potem drugie obojętnie czy dwa naraz czy osobno będziesz pić.

Miks mocarny uważaj z dawkowaniem, jak przesadzisz, pół dnia może pulsik w głowie szaleć.
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 1928 / 314 / 0
Yerba Mate Taragui Energia to moja ulubiona yebra. Można ją zrobić bardzo mocną, standardowo sypiąc > pół tykwy, ale moc jest wyczuwalna nawet jak się zasypie jej 1/3 (odnoszę się do swojego naczynia, 12cm wysokości). Polecam.
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
ODPOWIEDZ
Posty: 2244 • Strona 210 z 225
Newsy
[img]
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.

[img]
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”

Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.

[img]
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?

Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.