Fuzja - D5
Drugi raz to jem, teraz 30 mg od razu na raz doustnie. Nieźle mnie wystrzeliło w kosmos. Na początku lekkie nudności, ale do ogarnięcia. Spora chęć do rozmowy, czuć taki pseudo-emkowy klimat, ale to zdecydowanie nie jest to. Co ciekawe po niczym nie mialem źrenic rozszerzonych tak bardzo jak po aMT. Mimo sporej stymulacji psychicznej to fizycznei racej jest sedacyjnie i przyjemnie sie spędziło tripa leżąc rozwalonym w fotelu i pisząc z ludźmi przez internet :) Długość tripa troche na minus. Po 5-6 godzinach już sie robi męczące, a on dalej trwa.. Teraz mija 8 godzin i zjadłem 1 mg klonazepamu żeby troche uspokoić te buzujące receptory w mózgu, bo czuje że to nie jest zbyt zdrowe. Możliwe że nawet bardziej wykańcza od samego MDMA i innych klasycznych empatogenow.
Podsumowujac: polecam sprobowac, ale na dłuższą mete raczej średniawe.
edit: zapomnialem dodać że te 30 mg było w formie bursztynianiu
edit2: aha i co do mojej subiektywnej oceny to uznaje te substancje za empatogen, bo do tej grupy mu najblizej. To nie jest żaden psychodelik.
sprawę mam ;)
w poszukiwaniu zamiennika MDMA dość spontanicznie nabyłam w holenderskim sklepiku benzofuran- 6apb- niestety nie wiem czy to bursztynian czy freebase, nie wiem nawet co to znaczy
No i coś mi się ubzdurało, że wyczytałam że on jest fajny w połączeniu z tryptaminą....i kupiłam do tego AMT [yolo][[wtf]
obie rzeczy są z legitnego sklepu. AMT tabletki po 25mg, benzofuran proszek. Przeczytałam cały ten dział, ale nie widzę info o takim połączeniu... czy ktoś próbował takiego combosa? Wyczytałam tylko, że obie substancje są dość trudne i może być różnie. Ech. Wiążę z nimi duże nadzieje ;) no i poszła na to furmanka pieniędzy, więc będę wdzięczna za wskazówki..
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli
Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4
Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.
