Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Weź się kolego lepiej zdrzemnij.
02 maja 2021TomcioPaluchRTP pisze: Z feta to chyba nie ma to wiele wspolnego.
No na pewno. Słyszałam kiedyś od jednego ćpuna, że podobno w UK ciężko o dobry speed. Jeśli robi się żółte, to na pewno jakiś syf, bo pewnie żółknie w kontakcie z tlenem. Skoro przypomina sproszkowane leki z kofeiną to dla własnego bezpieczeństwa lepiej to wypierdol, bo feta to nie jest na pewno.
02 maja 2021TomcioPaluchRTP pisze: czy to pasta, proch czy grudy
Przypuszczałbym problemy z krążeniem.
Nie trzeba panikować, starać się nie zwracać uwagi, skupić się na czymś innym bo gdy będziesz się skupiał na drętwieniu to bedzie tylko gorzej i wiem to z własnego doświadczenia. W takich sytuacjach sproboj sie tez położyć.
I pamiętaj! Im bardziej się skupiasz na dolegliwościach tym bardziej one narastają
02 maja 2021TomcioPaluchRTP pisze: Wiecie moze co to za gowno lata teraz po UK ? Od kogo bym nie wzial czy to pasta, proch czy grudy to po krotkim czasie robi sie zolte, smierdzi tak samo a po wciagnieciu uczucie jakby sie wciagalo jakies tabletki typu apap z kofeina. Pobudza na kilka godzin i dorzutki dzialaja srednio, ciagu sie na tym nie da zrobic bo jedna doba i jest zamula, schizy, chce sie spac i wlacza sie wilczy glod. Z feta to chyba nie ma to wiele wspolnego.
W UK też się spotkałem z pastą, która po wyschnięciu była jak pył, drobniutki proszek i był jak jakieś apapy i wysmarkiwalo się dosłownie pozlepiane białe coś.
30 kwietnia 2021xBambinoo pisze: Sugestie co to mógłbyc za towar? Kurwa dobry.
Czytając jak ludzie bez tolerki, jebia na raz kreski po 0,3g zeby co 2h dociągać podobne ilosci przypomniala mi się sytuacja jak znajomy łatwil regularnie takim 2 laskom spida. Dostawal kasę na 5g, kupowal gieta, odsypywał sobie z tego połowę, reszte mieszał z kreatyna i apapem i po taki o to stuff wracały dziewczyny regularnie bo nie miały porównania i myslaly, że git amfa, bo robiła.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/175-284921000.jpg)
Wpadli w trakcie transakcji
Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/68447774_605.jpg)
Narkopandemia w Niemczech. Umiera coraz więcej młodych ludzi
Liczba zgonów spowodowanych zażywaniem narkotyków utrzymuje się w Niemczech na wysokim poziomie. W ubiegłym roku 2137 osób zmarło z powodu konsumpcji narkotyków. To o 90 niż rok wcześniej – przekazał Hendrik Streeck, pełnomocnik niemieckiego rządu ds. uzależnień i narkotyków.