01 listopada 2018Ankaaa pisze: @Kosmaa
nie, nie glupie, to bylo bestialskie. nazywaj rzeczy po imieniu!
Szczekal strasznie przez godzinę na nas i nie pozwolił z łóżka wstać. Potem poszedł spać wcześniej zadając kilogram karmy. Spał poł dnia, a jak wstał to tak dziwnie na nas patrzył....
Obecnie mam drugą kotkę, jest jeszcze młoda. Wziąłem ją pół roku temu, miała wtedy około dwóch miesięcy. Niedługo po tym wpadłem w ciąg na GBL'u. Na początku było spoko, spała ze mną, bawiła się. Ja też miałem spoko stan. Po kilku miesiącach lania dzień w dzień i mój nastrój spadł, tak jak i kota. Widać było, że ja i ona jest tym zmęczona
Przestała spać ze mną, bawić się, unikała mnie, nie chciała siedzieć ze mną w pokoju, unikała także zbliżeń zwiększając dystans między nami. Nieraz jak brałem wodę i strzykawkę żeby polać to widziałem jej wzrok. Mówił wszystko. Normalnie jakbym słyszał w myślach jak mówi do mnie, że ma mnie dosyć po płynie, że na chuj mi to. Ja w myślach jej odpowiadałem, przepraszałem, mówiąc, że też mam dość, jestem tym zmęczony. Chyba z kilkadziesiąt razy jej obiecałem, że to ostatni raz
Kiedy GBL wyparowywał ze mnie, znowu zaczynała spać ze mną i spędzać czas przy mnie. Zdarzało mi się to już wielokrotnie, więc to nie może być przypadek. Obecnie prawie dwie doby bez giebla i kitku już mnie znowu kocha
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
07 kwietnia 2021LiquidStranger pisze: Kiedyś miałem kotkę, wtedy fazy były głównie na stymulantach. Normalnie się przymilała i wskakiwała na kolana, kiedy byłem porobiony to rzadko. Częściej się mnie bała, obserwowała niespokojnie, uciekała, chowała się pod łóżko. Pamiętam tylko raz chciałem zwalić konia a ona na mnie wskakiwała ciągle i musiałem ją zdejmować, ale to był początek tripu. Później wiadomo co się działo
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina

