Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
Mnie od stycznia trzyma jeszcze tolerka niesłabnąca, jedynie przewinął się epizod z midasem iv, bo tylko to już klepało. No i ostatnio 200mg eti, po kilka polewek na dzień, zero zrywów filmu.
Co do nazwy tematu nadal nie odkryto metody.
Btw. wiesiołek zbija ciśnienie i cholesterol. LECZNICZNA MARIHUNAE
Jeden wielki dwutygodniowy ciąg na DXM. Dawki rozbijane po 3 razy dziennie, duże dawki, na noc klon od razu w sporo mniejszej ilości ścinał z nóg. I tak stopniowo stopniowo cały czas pakując deksa ( dodatkowo napierdalasz ciągle na serotoninie, wiec "zbijanie tolerancji" w tym przypadku to przyjemny zabieg) aż do momentu, gdzie czujemy, że dana, docelowa dawka PO zażyciu deksa nas satysfakcjonuje. Po czym korygujemy to wszystko już bez udziału DXM, zreszta jak kto woli.
Na koniec dodam, że wbijanie się na 1 plateau raz w tygodniu pozwala utrzymać daną tolerkę dłuuuuugo w miejscu jeśli oczywiście nie będziemy kurwa przesadzać.
A jak ktoś deksa nie lubi to niech opracuje taką dawkę, której psychoaktywnie nie poczuje i wrzuci ją dajmy na to 2-3 w tygodniu. DXM jest aktywny jeśli chodzi o powinowactwo do wielu receptorów już od b małych dawek.
Albo opcja naturalna - nie bierzemy benzo przynajmniej kilka msc. Make your choice. :-)
Wszystko wesoło jest jak obiad u teściów
I jak dostajesz wpierdol kopią od razu w sześciu.."
Comfortably Numb
wawi112 vol2.
SRTN pisze:Psychiatrzy są opłacani przez firmy farmaceutyczne, i widocznie nikt mu nie zapłacił za zapisywanie doxepinu, przez co wychodzą takie kwiatki jak uzależniający trójpierścieniowiec, albo mi idiotka zapisuje drugi raz trozodon, po którym wcześniej dostałem gorszych psychoz niż po jakichkolwiek RC.
Ciekawe, że inne antydepresanty na pewno zapisywał Ci bez problemu, pewnie o wiele mocniejsze od doksepiny.
Czy naprawdę tylko czas potrafi zwalczyć tolerkę na bzdp :<?
A najlepiej nie jeść benzo rekreacyjnie i udać się do lekarza po zamienniki tej bardzo zdradliwej grupy substancji ;)
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
Premie za alkohol w Biedronce. Związki zawodowe są oburzone
Związki zawodowe alarmują w sprawie nowego programu motywacyjnego w sieci Biedronka. Jak wynika z wewnętrznego dokumentu, pracownicy najlepszych sklepów mają otrzymać premie finansowe za najwyższe wyniki w sprzedaży alkoholu. Sprawa — zdaniem związkowców — budzi poważne wątpliwości prawne i etyczne, dlatego zamierzają oni podjąc poważne kroki.
