- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Nie rób tak.
Probował ktoś?
Od siebie dorzuce ze kiedy jeszcze DXM nie dzialalo na mnie w dawkach 600mg jak usypiacz i dysforyk, to na pobudzeniu po DXM kazda kreska pregaby wywoluje uderzenie i odczuwalne podbicie. Sprawdza sie rowniez na dysforie na afterglow.
IMO pregabalina w tym miksie sprawdzi sie jedynie jesli jestesmy pobudzeni a wiec nie pojdziemy spac. Czyli po peaku. Synergia istnieje ale dzialanie usypiajace pregaby + mozliwe zmeczenie i ciezkosc na deksie to moze byc sen zwlaszcza lezac i szukajac cevow
Natknąłem się niedawno na takie badania:
http://media.corporate-ir.net/media_fil ... l_5_3.pdf
Wie ktoś co na ich temat? Próbował ktoś w praktyce mieszać? Bo oglądając wykres to ten miks powinien kopać jak reaktor atomowy.
bupropion-dxm-t70455.html
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Magiczne grzyby w walce z uzależnieniem od nikotyny - przełom czy obiecujący eksperyment?
Nowe badania sugerują, że psylocybina - substancja psychoaktywna zawarta w tzw. "magicznych grzybach" - w połączeniu z psychoterapią może znacząco zwiększyć skuteczność rzucania palenia. Choć wyniki są obiecujące, naukowcy podkreślają potrzebę dalszych badań.
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.
