18 stycznia 2021lol pisze: Te ozony są takie sztuczne i paskudne xD
Kazuja wez sobie WOSa Cherry Mentol, to fajna tabaczka była pamiętam.
A Medyka lubisz?
Medyka próbowałem i tak jak pisałem mi on nie podszedł. Uważam, że to po prostu eukaliptusowy terror do tego smak trzyma bardzo krótko i znika, poza tym nie wyczuwam żeby miał sporo nikotyny - z tych powodów wolę redbulla. W nim przynajmniej czuję nikotynę i tytoń a smak się utrzymuje dużej. Do tego medyk jest zbyt pylisty i często mi wpadał do gardła do tego ten spływ... cała jego "moc" to to krótkie eukaliptusowe jebnięcie.
Dodam że dziś zahaczyłem o aptekę kupiłem maść do nosa rinopanteina na regenerację śluzówki- pomogła po pierwszej aplikacji. Polecam.
Wos tez dosyc pylisty, ale nie tak jak medyk. Medyk to moze byc najbardziej rozdrobniona tabaka.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/paczkomatdomeyki.jpg)
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"
Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/blume.jpg)
Z Brazylii do Europy z kawą i kokainą. Kulisy sprawy drobnicowca Blume
Drobnicowiec Blume, który w 2023 roku obsługiwał transatlantycką trasę handlową pod togijską banderą, dziś stał się symbolem jednego z największych przejęć narkotyków na wodach europejskich. Wydarzenia związane z jego zatrzymaniem obnażają skuteczność współpracy służb międzynarodowych oraz skalę wykorzystywania żeglugi morskiej przez zorganizowane grupy przestępcze.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.