Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
Muzyka po kwasie to czysta rozkosz. Pytanie czy będziesz potrafił się zrelaksować w surrealistycznej krainie dziwów. Ja polecam raczej spokojne otoczenie, przewidywalne takie no i jakiegoś partnera, który popilnuje, ewentualnie jak chcesz sam, to nacisk na spokojne, znane sobie dobrze miejsce, takie gdzie nikt nie przeszkodzi.
Domyślam się, że słowa będą zakłócać dźwięki i w naszej głowie zamiast harmonijnej kompozycji zrobi się istny chaos, ale mogę się tylko domyślać.
18 stycznia 2021NTM3689 pisze: Czytałem, że muzyka do kwasu powinna być bez tekstu, tzn. sam dźwięk bez słów. I tutaj moje zapytanie: Dlaczego?
Domyślam się, że słowa będą zakłócać dźwięki i w naszej głowie zamiast harmonijnej kompozycji zrobi się istny chaos, ale mogę się tylko domyślać.
19 stycznia 2021vzpe pisze: Szczerze mówiąc ja bym bał się pierwszy raz jeść więcej niż 25µg a nawet bym zjadł 15µg co by i tak pewnie nic dało. Po prostu mam wrażenie że LSD potrafi pokarać tak jak syntetyczne kannabinoidy (mogę się mylić)
Ja 3 podejścia zjebałem, na szczęście ża zadnym razem nie zadziałało, ale w celu minimalizowania bad-tripa i konieczności karetki, wiem że zrobię dwie rzeczy.
Kupuje tester aby sprawdzić czy to co mam to na pewno LSD. Czyli jak będę mieć 'fazę', to nie wkręci mi się bad-trip że umrę po nbome czy czymś takim.
Oraz pierwszy test przeprowadzę z 25ug, potem po 3 tygodniach 50, kolejny 75, kolejny 100. Będę więc pewien jak mój umysł i organizm na to reaguję, i nie wkręce sobie fazy że dostanę jakiegoś uczulenia.
Nie są to moje wymysły - ale porady ze stron typu harm-reduction, czyli branie z głową.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/281fac65-4dda-4d79-92f8-24a1fc9d9e38/drone-strike.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250708%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250708T152402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=891d3076596155f076f8e93d3a9618df596e4923c4f884eb647fc6fb34b76d2a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fabrykaklefedronu.jpg)
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim
W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.