Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
10 marca 2015Akhe pisze: LSD niszczy komórki mózgowe ( nie w takim stopniu jak Budapren ale nie można powiedzieć , że tego nie robi ) . Może powodować psychoze ( nawet zapalenie papierosa może ją spowodować ) .
W ogóle zestawienie LSD z butaprenem to jakiś żart, z resztą czego się spodziewać po gościu który tej drugiej nazwy nawet napisać nie umie poprawnie. Widać kto jaki z tych dwóch związków zarzucał.
11 stycznia 2021pawoleh666 pisze:Lol, chyba takie informacje ogarnales albo z tvp albo z JtO razem z info, że marihuana to zawsze gateway drug i ogólnie jednego dnia jarasz weed, mrugasz i otwierasz oczy już jako full helupiarz. Czemu nikt takiego fałszu tu nie usuwa ani nie daje warnów?10 marca 2015Akhe pisze: LSD niszczy komórki mózgowe ( nie w takim stopniu jak Budapren ale nie można powiedzieć , że tego nie robi ) . Może powodować psychoze ( nawet zapalenie papierosa może ją spowodować ) .
W ogóle zestawienie LSD z butaprenem to jakiś żart, z resztą czego się spodziewać po gościu który tej drugiej nazwy nawet napisać nie umie poprawnie. Widać kto jaki z tych dwóch związków zarzucał.![]()
- trudności z zaśnięciem po tripie
- lekki ból serca i to raczej nie wkręta na tle nerwicowym, chociaż kto wie
Niedawno przeżyłem pierwszy psychodeliczny trip w życiu.
Na względnie mocnym kwasie (ok. 150 mikrogramów).
Na mnie zadziałał zaskakująco delikatnie i nie odczułem w sobie szczególnych zmian.
Natomiast z moim przyjacielem to już całkowicie inna historia.
Nie tylko przeżył podróż bardzo intensywnie, odczuwając całe spektrum efektów, ale cała akcja wywołała w nim długotrwałe zmiany.
Poza znacznie polepszonym nastrojem i poziomami energii,
widzi kolory bardziej intensywnie
oraz wyraźnie wyostrzył mu się wzrok!
Wcześniej, z wyraźną krótkowzrocznością, widział ostro najwyżej na 30cm.
Teraz jest w stanie czytać drobne napisy z odległości pół metra.
Oczywiście to drobnostka względem całego doświadczenia,
mimo wszystko ciekawa.
Czy oddawanie moczu na kwasie też jest dla was uciążliwe, czy tylko ja mam zawsze z tym problem? Może zabrzmi to absurdalnie, ale skwaszony nie potrafię okiełznać swojego członka
Problem pojawia się tylko w trakcie peaku, przy zejściu już jest spoko.
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?
Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
