Czy ktoś korzystał z https://www.chemist-4-u.com/ ? Niby na trustpilot dobre oceny. Ale może ktoś z Was jest na wyspach i korzystał?
10 sierpnia 2020dziwnamuzyka pisze: Siema.
Czy ktoś korzystał z https://www.chemist-4-u.com/ ? Niby na trustpilot dobre oceny. Ale może ktoś z Was jest na wyspach i korzystał?
Czy ktoś się orientuje jak teraz sytuacja w Albanii z clonami/diazepamem ?
Ostatnio słyszałem historię od ziomala, który rzekomo bez problemu dostał trama, a z lekkim zawahaniem alpra i tak się zastanawiam czy dalej to tam tak wygląda.
09 stycznia 2021xqzw pisze: W jakim kraju można kupić jakieś benzo bez recepty żeby nie było potrzebne żadne zaświadczenie od psychologa itp ? :D
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portfelzpisza.jpg)
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami
Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kasmjwgrze.jpg)
Marihuana ukryta w grze planszowej. Paczkę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa
Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) udaremnili próbę przemytu marihuany do Polski. Narkotyki ukryto w nietypowy sposób – wewnątrz popularnej gry planszowej. Do wykrycia trefnej przesyłki przyczynił się pies służbowy Kodi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/wklegalize.png)
65% Amerykanów popiera legalizację marihuany na poziomie federalnym
Analiza sondażu Emerson College Polling (sierpień 2025).