Tez właśnie na pregabe stawiam, ale to już napisałem w tamtym wątku.
Dzięki za odp chłopy
/benzo żadne mi na to nie pomagało, tylko sprawiało ze miałem wyjebane w prace i się poddawałem tylko bez wyrzutów sumienia ze się poddaje :/
Z ciekawości, z jakich przesłanek u ciebie została podjęta decyzja terapeutyczna o tianeptynie zamiast SSRI/SNRI i dalszej serii typowych leków?
Najpierw dal mi skierowanie do psychiatryka ale po krotkiej rozmowie poprosilem go wlasnje o tianeptyne. Sam duzo czytalem o tym leku i pokladam w nim duze nadzieje z uwagi na inny mechanizm dzialania. Dodam ze jeszcze od wczoraj biore pregabaline 150mg/doba i jest naprawde dobrze. Sorry za offtop ale jest tolerancja krzyzowa pomiedzy benzo a pregabalina?
Jak się bierze siarczan? sól sodowa 3x 12,5mg ta? a siarczan?
Po jakim czasie na was zadziałała jakkolwiek?
Jakie dawki rekreacyjne?
Działa to w ogóle?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią
Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
