Co do bodyloadu,ja po tryptaminach miałem zawsze jedynie delikatne mdłości przez chwilę,i tyle. Kumpel zawsze za to mocno narzekał,nie raz cały trip.
co do samej to raczej standardowo, tańczące drzewa, heksagonalne tunele,, wiry, rozjebanie percepcji
ale kontrolowanych halucynacji jak po 80mg hoimipta nie miałem
już sam nie wiem co lepsze
Znajomy ma kilka 4-podstawionych (HO-DET, HO-MIPT, Aco-DET; ACO-MET) i zastanawia się czy któraś z nich przedłuży działanie czy ho-met je zdominuje.
Temat co prawda odległy, bo planowany na święta, ale jak ktoś by już teraz pomógł, to z góry dziękuję..
@DysoRidder zależy od stażu i jakości samego materiału, poza tym grubo i ogarniać to wykluczające się pojęcia. Nie przekraczałbym 30mg, nie widzę sensu większych dawek w przypadku tej substancji, już 20-25mg dadzą dobre efekty (zakładając zerową tolerancję i czysty batch).
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
@UltraViolence - nie chce dopalać, tylko to co wspomniałem wchodzi w grę...
04 grudnia 2020UltraViolence pisze: @DysoRidder zależy od stażu i jakości samego materiału, poza tym grubo i ogarniać to wykluczające się pojęcia. Nie przekraczałbym 30mg, nie widzę sensu większych dawek w przypadku tej substancji, już 20-25mg dadzą dobre efekty (zakładając zerową tolerancję i czysty batch).
--------------------------
04 grudnia 2020podroznik89 pisze: @DysoRidder - jakis czas temu poszlo 50mg na start i... i nic, skonczyclo się dorzuceniem "drugie" tyle i sniffami z 5-ho-mipt - ale wtedy już poczesało kolege... widac jakosc proroka byla do d.... teraz bedzie z innego zrodla, ale tez start od 50mg...
Prosze o scalenie.
Scalono na prośbę użytkownika. {owerfull}
==== scalono DexPL
Momentami tez czulem jak otacza mnie sloneczko :D
Strasznie wam zazdroszcze jej posiadania, nie miałem tej przyjemności od nielegalu :/ W Polsce to macie, czy za granicą?? :))
Co do przedłużania tripu i w ogóle wzmacniania hometa bardzo polecam dxm. Suuuper się komponują i właśnie peak hometa jest wydłużony mocno.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/d/dc732acb-cbd9-4d56-af39-549738712dfc/serotnin.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250807%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250807T204202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=6953133ea93cbda0fc804a6f54e1b1f037a7a221843587dd9a1016820a7f0079)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sorgorzow.jpg)
Skandaliczne sceny na SOR-ach w wakacje. Pacjenci pod wpływem alkoholu i narkotyków
Skaczą po łóżkach, demolują sufit, są agresywni i niebezpieczni – a to wszystko dzieje się na oddziałach ratunkowych, gdzie inni pacjenci czekają na pomoc. W wakacje SOR-y pękają w szwach, a liczba pacjentów pod wpływem alkoholu i narkotyków lawinowo rośnie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/naslasku.jpg)
Ogromne ilości narkotyków przejęte na Śląsku. Za procederem mieli stać obywatele Ukrainy
Na ponad milion złotych oszacowana została czarnorynkowa wartość narkotyków przejętych przez mundurowych ze Śląska. W ich rękach znalazły się ponad 43 kilogramy pseudoefedryny. - Z zabezpieczonej ilości, można było uzyskać ponad 32 tysiące działek dilerskich metamfetaminy - wskazują policjanci. Za nielegalnym procederem stała 51-letnia obywatelka Ukrainy i jej 17-letni syn.