Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
Jak zmienia się faza po wciąganiu nosem, trzymaniu pod językiem, wcieraniu w działa, zwykłym podaniu doustnym i po podaniu dożylnym?
Pioniera na dziewiczej ścieżce jenkem czeka niejedno zaskakujące odkrycie! Nie pozwólcie, żeby ktoś Was wyprzedził!
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
Jenkem signle malt vs Jenkem blend ;)
Patrząc od tej strony to jenkem na skróty czyli zaczerpnięty chochlą z Toi-Toia byłby odpowiednikiem jabola ;)
@london5 Ty parówo,to Ty miałeś być pionierem na [H].
24 sierpnia 2020TymekDymek pisze: Nie było bełta, kupsko było po Acodinowym ciągu a siuśki po samej wodzie, gdyż pijam głównie wodę i kawę, unikam innych napojów. Wszystko było zrobione metodą z pierwszych postów. Nie było to przyjemne, kłamać nie będę, ale tragedii też nie było. Ogólnie zabawy takiej nie polecam, prawie ten sam efekt jest po nabojach, a tak w ogóle to już lepiej się zdeksić.
Jesteś pionierem.
Pierwszym na pierdolonym Hajpie, który sam zażył i opisał efekty jenkem.
Jeszcze jakbyś wrzucił foto, balonika etc. Byłoby to bardziej wiarygodne.
Tylko co to za diabelska substancja odpowiada za ten efekt dysocjacji xD ma ktoś jakieś źródło? Bo sam w to nie wierzyłem i nie wydaje mi się, żeby to było placebo.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę
Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików
Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
