13 lipca 2020london5 pisze: TAK.
WSZYSCY JĄ PEWNIE SKREŚLILIŚCIE.
19 lipca 2020wildwolf pisze:Nie wszyscy, ziomek.13 lipca 2020london5 pisze: TAK.
WSZYSCY JĄ PEWNIE SKREŚLILIŚCIE.
20 lipca 2020Landsberg2015 pisze: To za łamanie regulaminu można tu dostać takiego dożywotniego bana i nie móc wrócić jako nowy nick? Ona zawsze pisała do rzeczy to dziwne że zaczęła łamać regulamin który nie jest jakiś restrykcyjny. No czasami trafi się jakiś przećpany administrator
Legalność w Polsce - substancja niesklasyfikowana. Kolejny syntetyczny opio, nic dziwnego. Opio przezywają chyba swój najlepszy okres (jednak nieporównywalny z latami ~70 Berlin etc)
To będzie analogów tryliard.
Myśle, że piszesz szczerze, so kondolencje.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/8/805a414a-be39-43dc-8042-c0ef0f07ac6b/Screenshot_20230710-154746_Gallery.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250816%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250816T140802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=6ba42cab4abb270e34e57a70cb9518e5700941ac97a0d943fc1996ec11199f27)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sun16_1.jpg)
Policjant złapany z narkotykami w Kołobrzegu. Prokuratura i policja ujawniły nowe fakty
Podczas festiwalu muzyki elektronicznej w Kołobrzegu zatrzymany został 40-letni policjant z Gdańska, który miał przy sobie narkotyki. - Została uruchomiona procedura zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych - mówi o2.pl asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy KMP w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lajza.jpg)
„Adwokat od trumien na kółkach” i jego żona z zarzutami w sprawie narkotyków
Znany łódzki prawnik, nazwany przez media „adwokatem od trumien na kółkach”, ponownie ma problemy z prawem. Paweł K. został w kwietniu, nieprawomocnie, skazany przez sąd w Olsztynie za spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze z Jezioran do Barczewa. W wypadku zginęły dwie kobiety.