Zastanawiam się, czy to jest najlepszy środek do odbudowy zbrodni dokonanej na dopaminie głównie przez amfetamine.
Do tego jakie dawki polecacie przy schodzeniu z opio? codziennie po wstaniu z łóżka zjadam 1,5g i później coś z masłem orzechowym
22 maja 2020VERBALHOLOGRAM pisze: Nie będę się angażował w jakieś medyczne opisy, ale zadziałało uspokajająco, z tym że nie sedatywnie, tylko na kinetykę ogólną, tzn mam spokojniejsze poruszanie kończyn i wyciszone myśli chyba z tego powodu, tzn spokojniejsze rozkminki, bo mam wrażenie że nigdzie nie muszę się spieszyć. drugi dzień stosowania dopiero, ale mocniejsze porcje
22 maja 2020Anabolik pisze: Tyrozyna jest prekursorem do syntezy dopaminy noradrenaliny adrenaliny A Wit b6 jest kofaktorem w tym procesie ponadto tyrozyna jest substratem do syntezy tyroksyny
Widocznie twój mózg dostał trochę dopaminy i napięcia zelzaly na ludzi którzy nie biorą neuro tyrozyna brana z stymulantami wzmacnia je
neuroexpert pisze:3.2. Łączenie
Tyrozynę należy przyjmować łącznie z witaminą C, kwasem foliowym i niacyną, ponieważ biorą one udział w metabolizmie tego aminokwasu.
29 maja 2020random abuser pisze: tyrozyna działa od razu w pewnym stopniu.
28 maja 2020SzczeryJa pisze: @Anabolik
A czy N-acetylo-L-tyrozyna spełni to samo wymaganie co Tyrozyna?
Bo mam ją od długiego czasu- czasem ją stosuje, czasem nawet regularnie, ale szczerze mówiąc nie widzę kompletnie żadnej różnicy. Czy ta witamina b6 faktycznie by zmieniła profil działania na bardziej widoczny? Czy po prostu zwykła Tyrozyna jest lepsza?
Tyrozyne można brać 2h po posiłku (po śniadaniu) i 1h przed następnym posiłkiem?
Po około tygodniu suplementacji tyrozyną w proszku minął mi apetyt na piwo, lepiej się wysypiam i po ogólnym fazowaniu, w tym syrop dexa pini, czyli DXM, czterokrotnie w ciągu dwóch tygodni, mam zregenerowaną łepetynę i obronny odruch psychiczny na jakiekolwiek fazowanie.....postanowiłem to napisać jak dzisiaj rano parzyłem sobie mocny napar z wrotyczu, zalewając wrzątkiem kubek, nie tyle co nie chciałem, ale miałem wrażenie jakiegoś przymusu.
Z tym że jest jeden niuans, iż ponieważ stosuję uderzeniowe dawki tyrozyny, tzn łyżka herbaciana 2-3 razy dziennie. Ogólnie polecam komuś kto ma stresy związane z przeciążeniem ciągłego fazowania i nie nadąża z regeneracją.
Dodano akapity / 909
30 maja 2020tutanota1 pisze: Dlaczego b6 trzeba dokładać do tyrozyny?
Niestety jak zwykle @Anabolik zapomniał o jednej istotnej kwestii.
Sama witamina b6 to tylko jeden element wpływajacy na synetze dopaminy.
Do jej prawidłowego działania potrzebni są synergiści
Synergistami witaminy b6 są:
fosfor P, potas K, chrom Cr, żelazo Fe, magnez Mg, mangan Mn, selen Se, sód Na, cynk Zn, witamina A, E, B1, B3, B5, B12, B10
źródło: http://leczeniepro.pl/dieta-nielaczenia ... ntagonizm/
Najisttotniejsza z nich jest b12. bez b12 masz tylko jakis ułamek działania.
No i klasycznie - negatywny wpływ na dopamine ma dieta bogata w cukier.
Amen. :)
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/d/d67fac96-382d-499e-82f3-6e41565544be/r.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250808%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250808T171202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=bce431caf49e9df9932a6d41dbbb0354614d2e27b4cecfa04336770e76299027)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sun16_1.jpg)
Policjant złapany z narkotykami w Kołobrzegu. Prokuratura i policja ujawniły nowe fakty
Podczas festiwalu muzyki elektronicznej w Kołobrzegu zatrzymany został 40-letni policjant z Gdańska, który miał przy sobie narkotyki. - Została uruchomiona procedura zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych - mówi o2.pl asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy KMP w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mississauga.png)
Szajka z Mississaugi kradła mleko dla niemowląt by kupić narkotyki. 11 osób aresztowanych
Peel Regional Police poinformowała, że po czteromiesięcznym dochodzeniu udało się rozpracować zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się kradzieżą produktów dla niemowląt i ich wymianą na narkotyki. W sprawie postawiono zarzuty 11 osobom.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marihuana-i-psychodeliki-leczenie-zaburzen-odzywiania-860x484.jpg)
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania
Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.