A jak Cię feta nie rusza to zmień dostawcę.
PS Teraz tak lecę wątek od końca i kolega @Duce ma 100% racji w swoim poście na 31 stronie, jest dokładnie tak jak mówi, sam bym tego lepiej nie ujął. On wam to powiedział wprost ja w sposób zawoalowany.
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
22 marca 2020Duce pisze: Generalnie ciężko. Szczerze mówiąc odkąd tu mieszkam, czyli no niemal sześć lat w ogóle nie natknąłem się na piko w Krakowie.
Trzeba chyba Czechy odwiedzić. Kiedyś w Ostravie, kupiłem dość dobrego sortu, nieco od miejscowych dresów. Jakość dobra, widać, że faceci w tatuażach na twarzy, napakowani i w bliznach co słysząc ich język Czeski sprawia dość ciekawy obraz i dźwięk, który nie do końca pasujeale widać że znają się na rzeczy i lepiej im nie wchodzić w drogę . Generalnie sądzę, że jadąc w piątek czy sobotę do Ostravy i trochę bujając się po knajpach i szukając odpowiedniego miejsca uda się trafić na metę, a przy okazji zamelanżujemy. Może to i nie dostępność w Polsce, ale do Ostravy z Krk jest 150km
Oczywiście w obecnej sytuacji pandemii to odpada. Przemyt pewnie też się może zmniejszyć
Serio?
Sluchajta. Dużo z biznesu trzymali Wislaki i Cracovia. Dziś biznes poszedł w inna stronę ale wątpię, żeby temat odpuścili.
Zapewne zakitrali się pod dwoma metrami mułu i piasku.
Generalnie ja tylko powtórzę - w tym kraju jest wszystko kwestia jest tylko i wyłącznie dostępność.
Nie macie towaru - slabo szukacie.
I tyle.
Ps być może na jakichś wypizdowach z ilością mieszkańców do 20tys ludzi faktycznie może być problem ale w Krakowie czy Wrocławiu???
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k0lumbijska_marynarka_wojenna.jpg)
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”
Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.