Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 13 z 14
  • 310 / / 0
Tussidex o wiele tańszy, polecam :-D Aco właśnie w okolicach 10-12 złotych, dziś kupowane tussi po 6 złotych i po 6.50.

A jeśli chodzi o wydaną sumę, to około 4-5 stów.
Uwaga! Użytkownik Liczi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 803 / 40 / 0
Liczi pisze:
dziś kupowane tussi po 6 złotych i po 6.50.
kurwa w jakim kraju?

u mnie najtańsza opcja to zamawianie z DOZ to 7, 50 + musisz czymś dopakować do 20zł
w ŻADNEJ aptece jeszcze tussi nie spotkałem :/
per rectum ad astra
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
1. fragment interesującego wykładu
2. o samobóju bez nadętej bufonady
  • 310 / / 0
Polska, Śląsk, Katowice :-D Dwie apteki w sumie obok siebie, jedna całodobowa, jedna do północy bodajże, samo życie %-D
Uwaga! Użytkownik Liczi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 361 / 41 / 0
^ O tak, mieszkanie w centrum Katowic ma swoje plusy, aptek tam nie brakuje a pod całodobową to w nocy się zdarzyło ze i kolejkę widziałam :D

A wracając do tematu to będzie tak z 300zl na przeciągu kilku lat, nie więcej.
  • 803 / 40 / 0
u mnie pod całodobową zawsze jest kolejka i to bynajmniej nie ćpunów, ludziom się przypomina, że mają recepty do zrealizowania o 1:00 w nocy

myślę, że pewne znaczenie ma fakt, iż spośród dyżurnych ta akurat jest najtańsza, ale wciąż uważam, że to ciekawy fenomen

w temacie, odpowiadając na powyższe mogę powiedzieć jedno: zazdroszczę :(
per rectum ad astra
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
1. fragment interesującego wykładu
2. o samobóju bez nadętej bufonady
  • 44 / 1 / 0
Za hajs wydany w aptece na kode i DXM pewnie mógłbym już kupić dobry samochód %-D Za sam hajs przetrwoniony na DXM pół samochodu :D

A propos tussi, to świetna alternatywa, o wiele lepsza od Acodinu. Kapsułki nie mają tego okropnego mdlącego smaku i jest ich o połowę mniej, a cena u mnie za tussipect to 5.95, acodin 8zł. Tylko, że rzadko można na niego trafić, jest o wiele mniej dostępny :(
Opioidy :*)
DXM %-D
  • 6 / 2 / 0
spokojnie ponad 5 tyś.
uzbierało się przez te kilka lat xdd
  • 80 / 8 / 0
gdzieś ze 100 zł poszło
spazee :extasy:
  • 516 / 110 / 7
około 250zł
  • 615 / 82 / 0
Powyżej 2000 złotych i ponad 3000 koron czeskich.
11 czerwca 2026serotoninowy pisze:
Kocham gabajeby i chuj jestem GABA wrakiem, prega 2 dzień wjeżdża wyśmienicie na wyzerowanej tolerce 750mg i z 5 kaw, a teraz chillout wyrwałem 4 żywce na promce, ale bym się napił giebla
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 13 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.