Ktoś znał osobiście? Był na pogrzebie?
Bo jeśli Nie, to mogę mieć coś interesujacego.
Ale najpierw info.
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
09 grudnia 2019Gentlemenel pisze: Na ile potwierdzona jest smierc Marlboro_Red?
Ktoś znał osobiście? Był na pogrzebie?
Bo jeśli Nie, to mogę mieć coś interesujacego.
Ale najpierw info.
https://www.instagram.com/czerwone_malboro/
Ostatnie zdjęcie dodane 2 dni temu. Skleilem że był ktoś taki jak Marlboro_Red i podobno zgon, nick podobny, avatar nawiązuje i znajomy z [h].
Takie tam zbiegi okolicznosci, dlatego pytam jak bardzo potwierdzony.
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
oby byli wolni i szczęśliwi nie czując już żadnego bólu czy strachu
taki urok tego sportu i życia ogólnie
17 grudnia 2019benny10 pisze: Synus [*] niestety odszedł jakoś w październiku. Długo go nie znałem... Ale cóż. Młody jeszcze był. Przedawkowal oxy. Z benzo i alko. Dorzucał jeszcze zanim spac poszedł, wieczorem jeszcze się z nim widziałem. Zawsze był dobrym człowiekiem i wesołym. Mateusz spoczywa w pokoju. Wiem, że go forum było dla niego całym światem dlatego piszę
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/7/7c07f4b0-30a7-4e88-9e90-42d73af1ec3e/nie%20karoluj%20%281%29.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250813%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250813T063802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=fcad862160e2e3c85bf9a2afb6f6ed353f8d2a1e39d8b19cbafd6bb19e5dc137)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gdfgdfgdfg-1038x1038.png)
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu
W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cocaine-rotting-hides.ee7f25.jpg)
Zatrzymano oficera żandarmerii który kierował gangiem handlującym heroiną!
Policja w Portugalii zarekwirowała 1,5 tony kokainy od międzynarodowej grupy przestępczej, którą kierował kapitan żandarmerii z Porto.