Odnośnie łączenia lorazepamu z marihuaną. Sypię lolka z ilością zioła równą mojemu dziennemu zapotrzebowaniu. Spalam go w ciągu 20-30 minut faza spoko. Ale podczas palenia bo jak skończył się joint to 10 - 15 min i po fazie! Nie czuć nic.
Także odradzam :D
Zdecydowanie lepiej pod benzodiazepiny pasuje [emoji483] alko. Pomimo łącznie dziś przyjętych 4 mg lorazepamu, 2 piwka sobie dobrałem do zestawu i wchodzą jak nóż w masło.
Wiadomo, apteka woła 19zł.
Lekarz na prywatnej wizycie powinien dać recke, a wizyta ze 100zł kosztuje i do tego opowiadanie o lękach .
Gdyby tak było łatwo przełamać się ludziom,to nie było by strefy "B".
Jakaś część woli kombinować inaczej, a inny z łatwością pójdzie po swoje.
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie
Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli
Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej
Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.
