Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1956 • Strona 112 z 196
  • 2 / 1 / 0
dziwna sprawa, mialem te wario tez z pomorskiego (zakupione w pazdzierniku) i bylo czuc efekty typowej emy. 2/3 piguly mocno posmyralo a raczej slabym zawodnikiem nie jestem.
  • 3 / / 0
07 października 2019lacostemati pisze:
PYTANIE:
Nazwa: EL CHAPO BOSS
Kolor: Różowe
Kształt: mini ceglowka
Logo: logo BOSS a z drugiej strony napis elchapo
Miasto: Gdańsk
Zapewnienia o 90% MDMA w tym.

Miał ktos przyjemność?
owszem mialem, bez alkoholu slabo wchodzi, w polaczeniu z alkoholem jedna z lepszych fazek jaka mialem, polecam
  • 3 / / 0
Pytanie
Nazwa: Redbull
Kolor: różowo-pomarańczowe
Kształt: prostokąt
Logo: Byczek z redbulla
Gdzie kupione: Śląsk cieszyński
Kiedy kupione: dziś
Dodatkowe komentarze: na stronie ectasydata napisane jest że mają 245 mg. MDMA. Wiecie coś o nich? Chodzą niedługo ponoć, brałem kiedyś fioletowego i był zajebisty, a nie wiem jak z tym.
Dzięki za odpowiedzi.
  • 36 / / 0
04 listopada 2019bbh pisze:
dziwna sprawa, mialem te wario tez z pomorskiego (zakupione w pazdzierniku) i bylo czuc efekty typowej emy. 2/3 piguly mocno posmyralo a raczej slabym zawodnikiem nie jestem.
a byly one takie dziwne niewyraźne? tak jakby był zjebany odlew (nie wiem jak to nazwać bo nie wiem jak sie robi cuksy) coś jak masz wzorek na czekoladzie i roztapia sie na gorącym i potem schładza ponownie do stałej postaci było tylko widać kontury postaci i ledwo co kreske do przedzielenia na pół
  • 3 / / 0
Może teraz już się dowiedziałeś czegoś na ich temat i mógłbyś się podzielić doświadczeniem? [emoji16]
Ronczarodziej pisze:
Pytanie
Nazwa: Tesla
Kolor: Pomarańczowy
Kształt: trójkąt z przedzialkiem z tyłu
Logo: tesli
Gdzie kupione: Kraków
Kiedy kupione: październik
Dodatkowe komentarze: ktoś już wcześniej o nie pytał ale nikt nie odpowiedział może ktoś coś teraz wie na ich temat
  • 3 / / 0
https://prnt.sc/psz9tj

Pytanie
Nazwa:Facebook
Kolor: różowy
Kształt: kwadrat
Logo: F
Gdzie kupione: Śląsk
Kiedy kupione: dziś

Nazwa:Las Vegas
Kolor: niebieski
Kształt: prostokat
Logo: Las Vegas
Gdzie kupione: Śląsk
Kiedy kupione: dziś

Nazwa:lamborghini
Kolor: zolty/jaskrawo zolty
Kształt: tarcza
Logo: byk
Gdzie kupione: Śląsk
Kiedy kupione: dziś

Nazwa:pikachu
Kolor: jasno zielony/limonka
Kształt: tarcza
Logo: postac pikachu
Gdzie kupione: Śląsk
Kiedy kupione: dziś

Dodatkowe komentarze:Jakies opinie o ktoryms pillsie ?
Dzięki za odpowiedzi.
  • 1 / / 0
Hejka.
Nazwa: Kenzo
Kolor: Fioletowy
Ksztalt: No glowa tygrysa (trójkat)
Logo: Kenzo
Gdzie kupione: Toruń
Kiedy kupione: w piatek po raz pierwszy (01.11) i dzisiaj (05.11)
Informacje: Raz jadlam żółte kenzo z Poznania 277mg MDMA i bylo 9/10.
Co do tego fioletowego, mam pytanie, czy ktos wie ile ten ma mg?
PYTANIE: Ostatni raz jadlam pigule 4 dni temu, czy moge zarzucic po w sumie 5 dniowej abstynencji jutro i byc spokojna ze porobi normalnie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 6 / / 0
Hejka.
Nazwa: ?
Kolor: różowy
Ksztalt: patrz zdjęcie
Logo: ?
Gdzie kupione: mazowieckie
Kiedy kupione: 09.2019

Mam pytanie, czy ktoś widział, próbował, zna nazwę?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2 / 1 / 0
05 listopada 2019wario122 pisze:
04 listopada 2019bbh pisze:
dziwna sprawa, mialem te wario tez z pomorskiego (zakupione w pazdzierniku) i bylo czuc efekty typowej emy. 2/3 piguly mocno posmyralo a raczej slabym zawodnikiem nie jestem.
a byly one takie dziwne niewyraźne? tak jakby był zjebany odlew (nie wiem jak to nazwać bo nie wiem jak sie robi cuksy) coś jak masz wzorek na czekoladzie i roztapia sie na gorącym i potem schładza ponownie do stałej postaci było tylko widać kontury postaci i ledwo co kreske do przedzielenia na pół
moje byly wyrazne, przelamywales je moze? widziales krysztaly? u mnie bylo ich dosc duzo
  • 504 / 68 / 0
Wario o ktorych ja mowie mają słodki zapach, jakby wiśni (dodany aromat na bank), do tego brokat, lekko rozmyty wzorek i są z DN. testowane byly, marquis czarny od razu, organoleptycznie rowniez potwierdzam, bardzo duza zawartosc emki - deklarowana zresztą :D
ODPOWIEDZ
Posty: 1956 • Strona 112 z 196
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.