04 listopada 2019Mordarg pisze: Chłopie 80% ludzi tutaj wali to i.v ale Oxycodon nie jest do tego stworzony, Normalnie gryź tabsy i bedzie zajebiscie to ma taką bio - dostępnośc jak wezmiesz do japy. Jak chcesz mega haju opio i jestes skłonny walić po kablach to se mst skołuj ona jest do tego stworzona ....
8x80mg conajmniej SOR jak nie zabiło by Cię chyba ze walisz z pół roku w ciągu juz
Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Xancodal to nowy brand Sandoza na Polski rynek.W tej chwili najlepszy temat do przerabiania do i.v. Ten, kto miał dostęp i używał sandozów z Europy Zachodniej, wie o czym mówię. Kruszy się w palcach. Otoczka schodzi pod paznokciem. Minimalna ilość dodatków (wosku nie widać) itd.
Jak raz użyjesz, to zobaczysz jaka jest różnica i nie zechcesz zmieniać na żaden inny.
No i ma dwa inne plusy. Jest za darmo plus 100 tabsów w opakowanu;)
Poza tym. Kilkanaście stron temu pisałem o nim opinię. oksykodon-t15102-2660.html#p3272741
Przeglądaj temat. Używaj wyszukiwarki
05 listopada 2019misiek010101 pisze:To ja nie wiem z czego Ty zrobiony jesteś albo masz witaminę C albo zmyślasz04 listopada 2019michass90 pisze:Mowisz grysc tabletki i polykac ? Kilka dni temu wzielem 8x80mg polknelem i nic wgl nie poczulem . Ale pytam o xancodal bo to niedawno weszlo i dlatego to pytanie czy czegos nie ma co przeszkodzilo by w iv .. wlasnie mst jakos nie krecilo mnie ..a tymbardziej nigdy nie ogarnialem jak to do iv zrobic ...04 listopada 2019Mordarg pisze: Chłopie 80% ludzi tutaj wali to i.v ale Oxycodon nie jest do tego stworzony, Normalnie gryź tabsy i bedzie zajebiscie to ma taką bio - dostępnośc jak wezmiesz do japy. Jak chcesz mega haju opio i jestes skłonny walić po kablach to se mst skołuj ona jest do tego stworzona ....
8x80mg conajmniej SOR jak nie zabiło by Cię chyba ze walisz z pół roku w ciągu juz
Po to masz je retard żeby działały 12h.Serio. Nie idz moją drogą. Za pól roku będziesz walił i.v. żeby ból znieść.
05 listopada 2019michass90 pisze: ( 7 albo 8 x80mg ale polykalem najpierw 3 po 2godz kolejne 3 i po godz 1albo2 juz nie pamietam i byly to 80tki bo innych oksy nie posiadam )
A jak chcesz się tym ućpać, to tym bardziej - po co windować tolerancję w górę w tak szybkim tempie? Podziel, pogryź (w sumie podzielona tabsa już jest z jednej czy dwóch stron pozbawiona otoczki, więc też na pewno szybciej wchodzi) i poczekaj. Następnie dorzuć, jeśli zajdzie potrzeba. Jak nie walisz po kablach (nie pamiętam czy tak, czy nie), to na razie sobie to odpuść, bo biodostępność po podaniu oralnym jest b. duża w porównaniu do innych opio, a poza tym - wg. mnie najcięższe do pokonania - wpierdalasz sobie w głowę ładowanie WSZYSTKIEGO, co wpadnie Ci w łapy po kablach. A to i krzywdę można sobie zrobić, i niepotrzebnie się kłuć.
"Uuuuh, yea-e-yeah!" ~ Robert Plant
Pisząc na hexankova@yahoo.com, masz pewność, że odczytam wiadomość/odpiszę.
24 października 2019Mordarg pisze:Nie wiem czy to duzo ale domięśniowo okol 300mg plus doustnie 10mg oxycodonu x6 retady oczywiście.21 października 2019OpiobenzoMan pisze:skoro juz jesz codziennie od roku jestem ciekaw jaka jest Twoja dzienna dawka ?? :)19 października 2019Piolun pisze:
Mieszkam w NL i oksy biore juz od roku codziennie, z roznymi benzo, ale ostrzegam o depresje oddechowa bardzo latwo sam mialem ja 2 razy.![]()
w Pl brałem około 2 ampułek domięśniowo male były nie patrzyłem ale miałem duzo tramadolu od rodzinnego i przez osteoporoz od ortopedy. Dawki trampka 1g dziennie plus czasem koda .
Nie wiem czy to duzo ale domięśniowo okol 300mg plus doustnie 10mg oxycodonu x6 retady oczywiście.
w Pl brałem około 2 ampułek domięśniowo male były nie patrzyłem ale miałem duzo tramadolu od rodzinnego i przez osteoporoz od ortopedy. Dawki trampka 1g dziennie plus czasem koda .
300mg domięśniowo? Walisz 30 centymetrów płynu (skoro z ampułek? Czy coś pomyliłeś)? Koń jesteś czy co?
08 listopada 2019OpiobenzoMan pisze:24 października 2019Mordarg pisze:Nie wiem czy to duzo ale domięśniowo okol 300mg plus doustnie 10mg oxycodonu x6 retady oczywiście.21 października 2019OpiobenzoMan pisze:
skoro juz jesz codziennie od roku jestem ciekaw jaka jest Twoja dzienna dawka ?? :)
w Pl brałem około 2 ampułek domięśniowo male były nie patrzyłem ale miałem duzo tramadolu od rodzinnego i przez osteoporoz od ortopedy. Dawki trampka 1g dziennie plus czasem koda .
otóż wiedz że to kurva niezwykle dużo. Ja miałem na tym ciąg, i szło 120[p.o gryzione] z rana i jaka kolwiek kolejna dawka najwczesniej 24h po tym bo inaczej tak bym sie uyebał że jedyne co bym po tym miał to srogie noody, A ja czegos takiego nie lubie, Jak juz mam fazę i zainwestowałem w nią pieniądze to lubie w tym czasie jakies seriale pooglądać, gadać z ludźmi czy spacerować z psem. Po większych dawkach po prostu jedyne co jestem w stanie robic to jak juz mowilem - lezec uyebany... Jak Ci Pan Dex pisze że końskie dawki walisz to wiedz że coś się dzieje bo ten chłop z nie jednego pieca chleb jadł widzę i w tej materii naprawdę może robić za autorytet.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/cee0f4d6-36fb-47ca-ab0b-f57e5fed102a/l.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250710%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250710T200502Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2ee2466e163fd7a9480026c13488bd33989e3633c4d1c3570b227e1caa3a404a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kasblokrys.jpg)
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce
Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/175-284921000.jpg)
Wpadli w trakcie transakcji
Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.