Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 244 • Strona 12 z 25
  • 980 / 84 / 0
Palilem kilka mc dzień w dzień biorąc antydepy.
Do chodziłem do siebie tyle samo czasu albo dłużej w meczarniach, nie polecam!!
  • 566 / 27 / 0
@rodozz313 jakie antydepresenaty brałeś?
  • 980 / 84 / 0
  • 2429 / 582 / 155
Właśnie wyżej mamy przykład tego, jak różne są reakcje na jaranie w połączeniu z antydepresantami. Najczęściej po trawie odczuwamy przez kilka dni przyćmienie działania antydepów, ale równie dobrze może być tak, jak wyżej @rodozz313 pisze - lęk, fatalne samopoczucie, coś na kształt bad tripa - szczególnie przy codziennym jaraniu i zwłaszcza na lekach noradrenergicznych (wenlafaksyna, duloksetyna, reboksetyna, bupropion), które w niekorzystnych warunkach mogą dość często nasilać lęki i inne wkręty.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 995 / 104 / 0
Przy escitalopramie nie zauwazylem zadnego wyplywu na dzialanie baki. Laczac z mirtazepina (moj jedyny lek obecnie) tez nie ma zadnego wplywu (jedynie pojawia sie dodatkowa sennosc wynikajaca z profilu mirty). Jedyna grupa lekow ktora mocno moduluje mj sa benzodiazepiny - niestety nie wzmacniaja baki a przeciwnie - bardzo wyraznie ja oslabiaja dlatego staram sie nie laczyc.
Uwaga! Użytkownik siostrorelanium jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 17 / / 0
Ja wczoraj i przedwczoraj paliłem I było wszystko ok
  • 980 / 84 / 0
Mi właśnie benzo z mj wchodzi elegancko,ale może dlatego że jestem lękowcem. Ale nie ruszam już bzd i mj więc mam spokój.
  • 800 / 142 / 0
mj + benzo(xanax) + SSRI + SNRI(wenla), taki mix mam już od kilku miesięcy i nic się złego nie dzieje.
  • 1 / / 0
Jest mozliwe to ze mj nie "klepie" osoby w trakcie lub po terapii antydepresantami? Znajomy ma przepisane citalopram i na 3 proby nic
  • 2198 / 366 / 0
Pewnie za mało zjarał
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
ODPOWIEDZ
Posty: 244 • Strona 12 z 25
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką

Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.

[img]
Jak wygląda Luksemburg 2 lata po dekryminalizacji marihuany? Bilans zysków i strat

Kiedy myślimy o luźnym podejściu do marihuany w Europie, przed oczami stają nam holenderskie Coffee Shopy lub portugalska dekryminalizacja. Jednak to Malta i Luksemburg dokonały prawdziwego przełomu legislacyjnego. Latem 2023 roku Luksemburg stał się drugim krajem UE, który oficjalnie wpisał prawo do uprawy konopi w ustawy.

[img]
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.