Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3744 • Strona 34 z 375
  • 967 / 173 / 0
@The_Most_Bak z narkotykami jest tak, że można umoralniać a jak ktoś nie chce to i tak tego nie zostawi ;)
Pamiętam te czasy jak jeszcze fukałam taka zafascynowana :v Człowiek głupi był...
hipnotyzuję ludzi jak Kaszpirowski
  • 199 / 34 / 0
@mmigotka dokładnie. A już w ogóle szczytem dla mnie jest jak jeden cpak wyzywa drugiego cpaka od cpaka. Jeden wali częściej, drugi rzadziej, jeden lubi ketony, drugi fete. Co mnie do tego? Jedynie jak naprawdę najbliżsi przyjaciele mówili mi że lecę za ostro to mnie ruszało jakoś, choć sam miałem tego swiadomosc, no ale miewam takie okresy i to jest silniejsze ode mnie. Dobra, koniec tego offtopa, jak się zdecydujesz przyfutrowac to daj znać czy wszystko okej;)
  • 967 / 173 / 0
@guccilui dlaczego miałoby Cię to dziwić? Wprawdzie to moje problemy z narkotykami zaczęły się właśnie od załamań i niskiej samooceny. Jak ućpałam ryja to mi było lżej.
hipnotyzuję ludzi jak Kaszpirowski
  • 37 / 14 / 0
przepraszam za offtop, ale nie mogłam się powstrzymać.

@guccilui niska samoocena (podobnie jak depresja) tyczy się nie tylko osób brzydkich, głupich czy pechowych, potrafi niestety dopaść nawet tych, którzy, patrząc z boku, wiodą idealne zycie. mi tez kiedyś zdarzało się słyszeć teksty typu "jesteś ładna, mądra i masz wszystko więc nie masz powodu by być nieszczęśliwa". takie podejście oczywiście wynika z niezrozumienia problemu, a nie ze złej woli rozmówcy, ale potrafi być ono bardzo krzywdzące. nie doszukujmy się logiki w depresji czy niskiej samoocenie, bo jej tam zazwyczaj nie ma. jest to często problem natury biologicznej (wynikający np. z niedoboru serotoniny) lub związany z cięzkimi wspomnieniami, nawet sprzed wielu lat. osoby z tego typu zaburzeniami szukając sposobu na normalne (szczęśliwe) zycie często sięgają po róznego typu uzywki, bo, jak wspomniała wcześniej @mmigotka, "jak sie ućpa ryja, to jest lzej". podejrzewam, ze ogromna część uzytkowników hajpa z tego właśnie powodu rozpoczęła swoją przygodę z narkotykami.

a wracając do tematu wątku: wiecie moze czy istnieje mozliwość wystąpienia tolerancji krzyzowej w przypadku amfetaminy i mefedronu? w sensie: czy osoba, która swego czasu zazywała duze ilości mefki, mogła zbudować sobie w ten sposób tolerancję na fetę? pytam, bo znajomej mi osobie w bardzo krótkim czasie dramatycznie wzrosła tolerka na amfetaminę, mimo ze wcześniej jej nie zazywała, podczas gdy ja od samego początku swojej przygody z tej substancją nie zauwazyłam praktycznie zadnej róznicy pod tym kątem. zastanawiam się nad przyczyną takiego zjawiska :)
  • 3455 / 1124 / 0
Tak, zachodzi downregulacja receptorów dopaminowych, coraz trudniej o haj na typowych stymulantach jeśli ktoś bawi się w różne dopaminergiczne wynalazki.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 967 / 173 / 0
@MaryPoppy substancje stymulujące ośrodkowy układ nerwowy i oddziałujące na poszczególne receptory mogą być różne. mef ma podobne działanie do fety, a przynajmniej z biologicznego punktu widzenia pobudza te same receptory. Więc tak, jak na moje oko tolerancja krzyżowa jest możliwa. Tak jak mówi @misspill im więcej zabawy ze substancjami stymulującymi tym ciężej się naćpać.
hipnotyzuję ludzi jak Kaszpirowski
  • 5 / 1 / 0
Powiem wam ze mi to po met wysiada wątroba, żółte białka zawsze, potem konskie dawki hepatilu. Amf mi tak nie robi
  • 967 / 173 / 0
@ZaLekka nic dziwnego, w końcu met jest dużo gorsza podobno.
hipnotyzuję ludzi jak Kaszpirowski
  • 16 / 2 / 0
UP@
Znam goscia, który co tydzień walił to gówno i teraz nie potrafi wypowiedzieć jednego słowa bez zająkania.
  • 155 / 11 / 1
Towar z Poznania, 0.2 wystrzelilo mnie w kosmos do tego 1/2 szklanki soplicy z cola i lodem i chce mi sie rzygac od 7h to na pewno speed? Grudy nie ma krysztalkow
ODPOWIEDZ
Posty: 3744 • Strona 34 z 375
Artykuły
Newsy
[img]
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej

Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.

[img]
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?

Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.

[img]
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem

Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.