Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
Do zabaw samemu i zwiedzania kosmosu to poleciłbym ewentualnie mix LSD + miprocyna, albo 4 - AcO - DMT. miprocyna solo to jednak bardziej zabawka niż brama do wrót prawdy. Najlepsze do takich zabaw byłoby de facto DMT, tylko że ono nie jest legalne niestety.
Jeżeli depresja jest ciężka, istnieje duże ryzyko bad tripa.
Istnieję również wiele badań wpływu psychodelików na okresową remisję depresji po podróży.
Rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości, przydługą ale wartościową lekturą.
Psilosophy.info---> badania---->Psychologika---->BADANIA HALUCYNOGENNE LUDZI, WYTYCZNE DLA BEZPIECZEŃSTWA.
Kieruj się tym, a nie zginiesz
Chyba jednak odpuszcze ten temat. Wolałbym nie wylądować w kaftanie. Poszukam jakiejś bezpieczniejszej formy rozrywki. Dzięki.
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń
Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
