Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 61 / / 0
Siema
Moj bardzo dobry przyjaciel od zawsze był ostro popierdolony, trochę przez sytuacje w rodzinie, trochę przez charakter. Ma 16 lat i około 4 miesięcy temu dostał kuratora. Złożyło się na to opuszczanie wielu lekcji, różne akcje w szkole. W tym miesiącu niestety trafił 2 razy na izbę, a to wiąże się z tym że kuratorka musi wysłać jakiś tam papier do sadu. Gadał dziś z nią i powiedziała że najprawdopodobniej trafi do ośrodka lub będzie ten wyrok odroczony. I tu jest pytanie jak najlepiej się zachwiać w takiej sytuacji ? To żeby nie opierdalac, chodzić do szkoly, poprawiać oceny to wie. Ma wp planie iść jeszcze na jakieś sptakania alkoholików żeby w sądzie mieć jakieś dobre argumenty że chce się poprawic. Powiedział też że na razie żadnych używek tykać nie bedzie. Pytanie do was jak najlepiej mógłby sobie w tej sytuacji pomoc żeby do ośrodka nie trafić ? Będę bardzo wdzięczny za każdą radę
  • 15 / 3 / 0
Nie pomożesz mu, jakby chciał się podnieść dobrze wiedziałby co zrobić.
To tak jak ratowanie ćpuna na skręcie/zwale, kiedy obiecuje, że to był ostatni raz.
Uwaga! Użytkownik wyrszywen21 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 413 / 26 / 0
Ja jak miałem tyle lat to dpiero pierwszy raz zapaliłem ziolo.
A moim największym problemem było zdać do następnej klasy.
  • 61 / / 0
On akurat ze zdaniem problemu nie ma i teraz poprawia duzo, żeby wyjść jak najlepiej
  • 1066 / 158 / 0
trochę, za późno się obudziłeś żeby ratować ziomka.

przypału sobie narobił, wysyła kuratorka list do sądu i tyle.

Jedynie możesz spróbować się umówić z kuratorką i porozmawiać z nią ale nie wiem czy masz dar przekonywania.

Jak ubierzesz się w ładny garnitur, dasz konkretne argumenty i go ogarniesz to może się coś uda.

szansa mała, jak ci na nim zależy to próbuj nic nie tracisz
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.

[img]
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”

Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.

[img]
Finał głośnego procesu w sprawie dziecka, które trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą

Dziecko, które latem 2023 roku trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą, miało wtedy dwanaście tygodni. Chłopczyk był w ciężkim stanie. Zarzuty narażenia dziecka na śmierć usłyszeli jego rodzice. Sąd skazał ojca na karę półtora roku pozbawienia wolności, matka usłyszała wyrok 10 miesięcy więzienia.