Mają ziemie bez perlitu PH 5,0/6.5
Woda kranowa filtrowana, póki co krzaczki stoją na parapecie mają dostęp do światła słonecznego oraz ciągłą wentylacje.
Są dwie oby dwie to automaty
-AUTO! Lemon Haze
https://zapodaj.net/3eeca830ac090.jpg.html
https://zapodaj.net/de237f01caefa.jpg.html
https://zapodaj.net/575c6c6473662.jpg.html
-AUTO! BubbleGum
https://zapodaj.net/353688815d1ef.jpg.html
https://zapodaj.net/dcd929b019947.jpg.html
https://zapodaj.net/323c6dd6ab853.jpg.html
Ciekawe, co z tego wyrośnie. Widzę, że musisz je podpierać - nie chcą się same utrzymać w pionie? Jeśli tak, to jest jakiś problem.
co do 1 to nie wiem, co powiedziec :) uroki genetyki
Raczej uroki "mieszania" w genetyce, choć mutanty zdarzają się oczywiście też w samej naturze.
Ja w zeszłym sezonie miałem krzaka (pestka z palenia), którego liście miały 4 palce (fotka) : )
Widziałem też w jakiejś fotorelacji roślinkę, która sama sobie zrobiła topping : ) Tzn nie wypuściła 2 pierwszych listków, tylko takie "zawijasy", z których wyrosły 2 "równoprawne" szczyty.
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
