Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Podpisano, Edgar Allan Poe.
Ja także "szanuję" lolki / blanty (jakakolwiek różnica by między nimi nie była), ale serce mi krwawi jak widzę, ile materiału się marnuje. Paląc go sam, potrafię jeszcze zminimalizować straty (mach za machem bez zbędnych przerw), ale w towarzystwie zawsze znajdzie się artysta, który jak dostanie lolka do łapy, musi nim gestykulować przez 2 minuty, zanim ściągnie swoje 3 chmury...
Osobiście palę z takiego średniej wielkości bonga (700 ml wody zmieści). Dym jest schłodzony, nie drapie w gardło, można ściągać wielkie obłoki, no i smak też jest lepszy. Ma tylko ten minus, że już po 1 paleniu trzeba go myć, bo śmierdzi : (
11 kwietnia 2019Rumak pisze: Blanty trudniej kontrolować, niż jakiekolwiek inne metody inhalacji dymu
A do lufy można wsadzić dokładnie tyle ile się chce, sprawdzić jak działa i następnym razem załadować więcej czy tam mniej...
12 kwietnia 2019jezus_chytrus pisze: potrafię jeszcze zminimalizować straty (mach za machem bez zbędnych przerw)
Ten temat to w ogóle pierwotnie był o tych właściwych blantach i od jakiegoś czasu mam na takowego ochotę, ale w żadnej okolicznej trafice nie mogę trafić blantwrapów, a zamawiać z netu mi się nie chce. Pamiętam, że dawno temu był w moim otoczeniu miłośnik takich rzeczy i kręcone przez niego blanty to było za każdym razem masowe morderstwo. Wyglądały jak cygara i zamieniały mózg w galaretkę owocową. No ale pacjent miał własne krzaki w szafie, więc było mu łatwo. Do każdego szło pewnie z 1,5g najmniej, więc opłacalna to ta forma palenia nie jest wcale o ile się nie ma dużych ilości materiału, ale ciągle za mną taka rakieta chodzi... Któregoś dnia się pewnie skuszę.
Paliłem raz takiego blanta (nasączony dodatkowo jakimś smakiem waniliowym) - trzeba było tylko napełnić. Super sprawa, ale faktycznie idzie dużo materiału. Dla kogoś z waporyzatorem, to tydzień palenia pewnie : )
Sprawa się ma inaczej gdy do akcji wkroczy bongo. Z reszta więcej materiału idzie na skręta i poza tym słabiej sieka
BTW. Ktoś wie jakie jest prawo co do marihuany w ES ?
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
https://www.cannabisnews.pl/legalnosc/l ... hiszpanii/
Jakiś czas temu zdekryminalizowano tam posiadanie małych ilości, handel dalej karalny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/jalowki.jpg)
Przemycają narkotyki w ciałach żywych jałówek. Eksport bydła z Meksyku do USA kwitnie
Meksykańskie kartele wykorzystują żywe bydło do przemycania narkotyków przez granicę USA. Narkotyki zaszywają wewnątrz zwierząt.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/5514.jpg)
Czy psychodeliki mogą uczynić Cię bardziej moralnym człowiekiem? [Nowe badania 2025]
Czy możliwe jest, że po zażyciu psychodelików stajesz się bardziej empatyczny, troszczysz się o innych ludzi, zwierzęta czy nawet środowisko naturalne? Najnowsze badania opublikowane w Journal of Psychoactive Drugs sugerują, że tak – osoby, które doświadczyły głębokich przeżyć psychodelicznych, wykazują wyższy poziom moralnej ekspansywności, czyli gotowości do rozszerzenia współczucia i troski na coraz szersze kręgi istnienia. Co ciekawe, wzrost ten jest szczególnie silny u osób, które podczas „tripu” przeżyły rozpad ego lub intensywne doświadczenia mistyczne.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alkoupadek.jpg)
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów
Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.