Am2201 - dawki o,650-1,ooo mg z bonga
Waporyzowane 40mg 5-MeO-DMT na peaku 2mg 25I-NBOMe zaserwowało mi tak intensywne doświadczenie transpersonalne, że próżno szukać słów, którymi mógłbym to opisać, ale skoro mowa o doznaniach wizualnych, to to nie były "jakieś tam OEVy", bowiem wykraczały poza ramy trójwymiarowości. Cale pole widzenia oddaliło się i zamieniło w kulisty kwantowy glut, który podziwiałem PANORAMICZNIE. Tak, jak byś oglądał obiekt, mając oczy dookoła niego, słowem - 360. Zaczęły się pojawiać dodatkowe wymiary przestrzenne - np. można było podziwiać pole widzenia od tyłu, jednocześnie patrząc na nie od frontu. Zapętlona przestrzeń, wywleczona na lewą stronę. Nie powiem, co stało się z ego, bo to wątek nt. OEVów.
Myślę jednak, że Twoje oczekiwania spełni właśnie LSA. To co prawda subiektywne kwestie, ale dla mnie, bazując na własnych eksperymentach, całe te nbomy, homety, homipty, dwacki, MOGĄ LSA SSAĆ PAŁĘ, uwzględniając całe spektrum wrażeń, które oferuje środek psychodeliczny. Każda trypta, czy fene zasługują na uznanie i mam z nimi związanych mnóstwo niesamowitych wspomnień, ale powój jest unikalnym psychodelikiem w swojej własnej kategorii. Mentalnie, potrafi to niedoceniane cudo zaprowadzić bardzo daleko, ale generalnie ważnym atutem tej substancji jest niewątpliwie unikatowa wizualność, której nie dorównuje ani rozwarstwienie przestrzeni po 25B, ani fraktale po LSD.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fabrykaklefedronu.jpg)
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim
W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.