Czy w ogóle szukanie jakiegoś "dopingu mózgu" to nie jest przyznanie się przed sobą do porażki?
Patrząc na doping mózgu w podobnych kategoriach jak doping w sporcie, to co najwyżej można go uznać jako wątpliwie moralne"oszustwo". Tak jak w sporcie, nie wszystkie substancje uznawane są jako doping. Tylko w przypadku wspomagania mózgu nie ma odgórnych wykazów substancji. Dodatkowo w sporcie są dyscypliny jak kulturystyka, której nieodłącznym i bardziej akceptowalnym elementem jest doping. Może doping mózgu warto potraktować analogicznie jak ten w zawodowej kulturystyce.
03 stycznia 2019AnnaS pisze: Bromantan nie jest az taki demoniczny i niebezpieczny przeciez nie bede go zarla 2.5grama na dzien.![]()
![]()
![]()
Do fenibuta czy innych GABAb-ergików obowiązkowo trzeba dowalać fasoracetam, albo inne silne antagonisty GABAbR. Na początku trochę sprawdza się dziurawiec, betel, ginkgo (pomocniczo), katechiny z zielonej herbaty, ale to i tak chuj daje długoterminowo. Tylko faso się sprawdza.
No i należy dodać, że GABAb-ergiki rozpierdalają gospodarkę hormonalną, dlatego niektórym rekonwalescencja po takim fenibucie zajmuje 6 mc.
Nie polecam w ogóle agonistów GABAb do dopingu mózgu. Za to antagoniści są ok, szczególnie te wyżej wymienione.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
betel ciezko dostac dobry w dobrej cenie.
Fasoracetam ok zgadzam sie ale tez koszt 120zl /1gram m.in dlugo trzeba czekac .
Ostatnio jednak wpadlam na pomysl ,ze mozna by Forskolina suplementowac sie ale nie za dlugo bo watroba moze walnąć.
Dotyczy to tez EGCG z zielonej herbaty.
Czyli doping też ciezko dostosowac do siebie tak by cena byla niska a skuteczność wysoka.
A Bromantan przynajmniej orginalny dzialal na mnie pozytywnie antystresowo uspokajajaco i ogarnial jak nigdy .
No ale wiadomo kazdy ma inny organizm.
04 stycznia 2019AnnaS pisze: A Bromantan przynajmniej orginalny dzialal na mnie pozytywnie antystresowo uspokajajaco i ogarnial jak nigdy .
Metabolizm
GABA stymuluję produkcję oraz sekrecję hormonu wzrostu (HGH) z przysadki mózgowej. Hormon ten odpowiada z kolei za metabolizm tłuszczów oraz za powstawanie energii w mitochondriach komórkowych. Dzięki tej korelacji pomiędzy neurotransmiterem a hormonem wzrostu, GABA odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu wytrzymałości organizmu oraz poprawie wydolności, a także ma duże znaczenie w rzeźbieniu sylwetki. Ponadto aż 70% hormonu wzrostu uwalnianego jest w trakcie snu. W związku z tym prawidłowo przespana noc, wynikająca z odpowiedniego poziomu GABA w układzie nerwowym, ma znaczenie dla budowania masy mięśniowej.
GABA hamuje również wydzielanie innych hormonów anabolicznych, takich jak: testosteron oraz insulinoodporny czynnik wzrostu IGF-1. Sekrecja tych hormonów jest niezwykle istotna, gdyż pozwala na intensyfikację procesów wzrostowych i prowadzi do nasilenia syntezy nowych włókien mięśniowych.
Nieprawidłowa praca gospodarki GABA-ergicznej przekłada się na wzrost bądź spadek sekrecji hormonu wzrostu, co z kolei przyczynia się do rozwoju zaburzeń metabolicznych różnej postaci.
4.6. Układ pokarmowy
Błona śluzowa pokrywająca wewnętrzna stronę przewodu pokarmowego zawiera liczne receptory systemu GABA-ergicznego. Oznacza to, że neuroprzekaźnik ten pełni bardzo ważną rolę w układzie trawiennym oraz warunkuje jego prawidłowe funkcjonowanie. Wykazano, że metabotropowe receptory GABA-B modulują ruchy perystaltyczne jelit, wydzielanie kwasu żołądkowego, a także koordynują funkcje związane z opróżnianiem żołądka.
W jednym z badań wykazano ponadto, że w podwzgórzu zwierząt, u których zastosowano głodówkę znajduje się znacznie wyższy poziom GABA w stosunku do zwierząt karmionych normalnie. Na podstawie tej obserwacji uważa się, że neuroprzekaźnik ten odgrywa kluczową rolę w kontroli apetytu.
Niedobór GABA objawia się zmniejszonym łaknieniem oraz problemami trawiennymi.
Nadmiar GABA sprzyja zwiększeniu apetytu i tendencji do przejadania się.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
[mention]Stteetart[/mention]
Sam od kilku dni piję wodę z własnym octem jabłkowym zanim wezmę jakieś witaminy minerały czy aminokwasy ciekawi mnie czy rzeczywiście będzie to miało dobroczynny wpływ na przyswajalność tych związków
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Polecam zrobić sobie tzw. "TEST SODOWY", a z rana zastosować "Terapie 4 szklanek"
04 stycznia 2019AnnaS pisze: @Hash_Oil
betel ciezko dostac dobry w dobrej cenie.
Fasoracetam ok zgadzam sie ale tez koszt 120zl /1gram m.in dlugo trzeba czekac .
Ostatnio jednak wpadlam na pomysl ,ze mozna by Forskolina suplementowac sie ale nie za dlugo bo watroba moze walnąć.
Dotyczy to tez EGCG z zielonej herbaty.
Czyli doping też ciezko dostosowac do siebie tak by cena byla niska a skuteczność wysoka.
A Bromantan przynajmniej orginalny dzialal na mnie pozytywnie antystresowo uspokajajaco i ogarnial jak nigdy .
No ale wiadomo kazdy ma inny organizm.![]()
Zamiast opierać miks na GABAergikach można go oprzeć na czymkolwiek innym, np:
stymulantach (tylko fenidaty i niektóre amfetaminy),
cholinergikach (nikotyna, betel, olejek cynamonowy, hupercyna, galantamina)
przyprawach,
racetamach,
nawet diecie, witaminach i minerałach (dieta to podstawa).
GABAbergiki są fajne, ale tylko krótkofalowo. Więcej niszczą niż naprawiają. Organizm niewspomagany może wracać do równowagi nawet rok i więcej natomiast nawet ze wspomaganiem farmakologicznym mogą minąć nawet dwa miesiące zanim wszystko wróci do normy. Radzę sobie wyrobić odruch wymiotny na samo wspomnienie o nich. Chyba, że na prawdę jesteście ogarnięci. Ja jestem i sobie wyrobiłem. Was też będzie na to stać.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/ec8f9423-9d7e-4c62-947f-5adaba70c9cb/dude.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250707%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250707T124502Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a00e7c7d4f8b96a6352bd1753a14249c6e0585ea5f26943d689cb90eed817e4d)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kasblokrys.jpg)
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce
Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/tajlandia.jpg)
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków
Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k0lumbijska_marynarka_wojenna.jpg)
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”
Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.