Virus X pisze: Oglądałem straszny film i myślałem sobie że zajebiście by było tak jak Shorty jarać blanta i wrzeszczeć "wassssuuup" do telefonu.
No i widzę ostatnio na jednym przykładzie jak gwałtownie może zmienić się podejście do draxów - od "nie i chÓj, uważaj, bo to zło, ja nigdy nie ruszę" (pół roku temu) przez "było by ciekawie, ale nie, bo nielegalne" (3mc temu), potem "w sumie to legalne więc spróbuję (Spice Gold)" (trzy tygodnie temu) do "nabij cybucha MJ" (teraz).
To zmienia ludzi - otwiera, pokazuje coś nowego, fascynuje. I (nieumiejętnie używane) wciąga.
Hyperreal extra Woodstock team '09
CHWAŁA KOGO!
Godom po ślonsku, jym kwasa, kurza ziele, zajebiiiiiiiiiście sie bawia - jestem okej? :D
eh kurwa czy ten koles z twojego awatara cos do mnie ma? wez mu cos powiedz, jszcze raz machnie do mnie brwią to sie wkurwie, a ani on, ani ty tego nie chcecie
Takie już ma tiki musisz to przeboleć.
PS. Przypatrz się lepiej kolesiowi w moim profilu- ten to dopiero ma coś do Ciebie.
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.