ja waliłem godzinkę przed wrzutą
22 października 2018OdwiertKorzenny pisze: (...)
Dobre na wszystko.
Ale ja najlepiej się bawiłem w wynajętej remizie z zajebistym DJ'em, który zrobił wyjebisty klimat.
Jeszcze to zmieszałem z kwasami, jak w bajce było.
To była osiemnastka,
japierdole, najlepsza osiemnastka.
Jeszcze jak zaproponowałem swoją muzykę.. to było ahhh
Sporo osób było naćpanych.
A najbardziej ja i mój ziomek..
dlaczego ?
Ponieważ wzieliśmy MDA
Ziomek jeszcze zmieszał na grubo z ketonami, trawą i hektolitrami wódy.
Wyglądał jak człowiek-narkotyk
Po tym się nie da nie tańczyć.
Załącza się techno-drug-viking i rozpierdalasz parkiet
Lało się ze mnie, organizm już miał dość, łapałem skurcze, słabo mi było..
a i tak napierdalałem do ostatniej kropli potu, napierdałem do białego rana.. aż mi żal było jak DJ się zwijał.
MDA ma to do siebie, że w większych dawkach cholernie stymuluje,
czym większa dawka tym większa euforia i stymulacja.. oczywiście w granicach rozsądku, bo można przesadzić.
Adam z kanału ''PsychedSubstance'' jest tego świetnym przykładem, zaliczył ołverdołsa i nie było kolorowo, polecam obejrzeć ku przestrodze.
2 razy dorzutka i 2 razy urwany film.
Po 14 godzinach oczy gorzej wystrzelone niz MDMA na peaku.
Polecam ogromnie.
Niech ktos sie wypowie, kto mixowal z MDMA czy jest to warte testowania [emoji848]
MDA + MDMA to jest.. a kurde ciężko nazwać.
Jak byłem zrobiony MDA i wchodziło MDMA to przez pare min widzałem tak jakbym był w jakiejś chmurze, widzałem na wylot.
Euforia taka, że japierdole.. nie czuć ciała - czyli rozkurwiasz parkiet
Każdemu się spodoba
Up
a jakie dawki waliłeś ?
Powyżej 100mg jest konkret grubo.
Zasnalem za drugim i trzecim razem mordo.
co 4 godziny gdzies zarzucalem.
01 marca 2019Matrixar pisze: Dlaczego do tego jest tak mały dostęp mimo że niby lepsze, a proces syntezy MDMA na pewnym etapie wytwarza MDA? Chemicy hurtowi wytwarzają to w inny sposób czy jak :d
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina