ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Czy 4 godziny po wzięciu piguły będzie problem z prowadzeniem Auta?
prowadził ktoś kiedyś po pigule, czy lepiej nie?
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2018 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
  • 123 / 19 / 0
Będzie. Chciałbyś żeby mijali cię na drodze kierowcy, co 4 godziny temu ćpali?
Nawet jeśli masz wyjebane w życie innych ludzi, to ryzykujesz zatrzymaniem do kontroli, albo spowodowaniem wypadku. A jak mowią, pobyt w więzieniu zmienia człowieka.

Ale w sumie komicznie by wyglądało jakbyś w kogoś zajebał, a potem zaczął go przytulać i masować mu suty mówiąc NIC SIĘ NIE STAŁO STARY. LOVE
  • 1533 / 196 / 0
Ja jezdzilem normalnie wiec no problem
  • 171 / 25 / 0
Nie polecam. Koleś z którym jechałem, wyjeżdżając na prawo na krzyżówce wjechał na przeciwny pas i przyjechał w krawężnik. Skoro są problemy, żeby utrzymać równowagę, to logiczne, że samochód tym bardziej odpada.
Uwaga! Użytkownik Sk4Zii nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie

Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.