Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 283 / 1 / 0
klemastyna-hajp.png
Klemastyna (łac. clemastinum) – organiczny związek chemiczny stosowany jako lek przeciwhistaminowy I generacji. Ma dłuższy od pozostałych z tej grupy leków biologiczny okres półtrwania. Można ją stosować co 12 godzin. Zmniejsza działanie leków przeciwzakrzepowych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klemastyna

Na mnie działała dość silnie sedacyjnie i to w dawce 1mg. Nie widzę powodu żeby nie można było jej używać do zbijania fazy itp.

Dodano strukturę + opis + wiki - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik Marines nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 823 / 11 / 1
Stosowałem jak miałem problemy ze skórą. Potwierdzam może się przydać do czegoś w wyższych dawkach. W skutkach niepożądanych można zobaczyć min: upośledzenie sprawności psychofizycznej, senność, otępienie. ;-)
Chcesz się spotkać, pogadać ? >

Życie to najlepszy narkotyk...
  • 2914 / 241 / 0
W dawce 2mg lekko podbija działanie kodeiny, może nie tak mocno jak prometazyna, ale efekt jest widoczny. Działanie antyhistaminowe oceniłbym jako 8/10 (mam alergię na pyłki i inne cuda natury, znalazłem kiedyś w apteczce bo nie miałem nic innego i wyszło że działa całkiem nieźle na tym polu).
Dawny nick: tur3k
  • 766 / 133 / 6
Nazwę córkę... Klemastyna :D Pasuje jak ulał.

Średnio mocno blokuje receptor H1, do tego ma właściwości antycholinergiczne (a więc pośrednio dopaminergiczne), stąd nadaje się na boostera opioidów.

Dawka: 1-2 mg. Dość słabo się wchłania (40%), ale half-life ma rzędu 19 godzin, więc brana chronicznie będzie się kumulować i uprzykrzać życie ciągłym blokowaniem receptorów muskarynowych. Jest inhibitorem CYP2D6, dlatego nie każdy opioid się z nią dobrze komponuje. Testowałem z morfiną i oksykodonem - od razu cieplej %-D
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 345 / 6 / 0
Przeterminowana o 3 lata zadziała ? nie zaszkodzi ? %-D
  • 2429 / 579 / 155
O 3 lata? Ja bym nie ryzykowała, rok rozumiem, ale nie 3 :-D
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / 1 / 0
Jak bio dostępność p.o 40% to ile np. pod językowe , donosowe ?
  • 608 / 57 / 0
łe akurat to dostałem. Co z ty można ćpać, a co nie? No i jak z alko na tym?
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 600 / 108 / 0
W zasadzie wszystko. Z uwagą, że u niektórych zwiększa sedację. Ja nie zauważyłem odczuwalnej zmiany działania alko, może lekką synergię.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 209 / 15 / 0
Przetestuje podbicie kody klemastyną dzisiaj. Miejmy nadzieje, że zadziała
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Przemycają narkotyki w ciałach żywych jałówek. Eksport bydła z Meksyku do USA kwitnie

Meksykańskie kartele wykorzystują żywe bydło do przemycania narkotyków przez granicę USA. Narkotyki zaszywają wewnątrz zwierząt.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.