Właściwie to co opisujesz miałem w 2012, kiedy pierwszy raz brałem parox, teraz to może 10% tego co wtedy. :-)
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Wiadomo, że wszystkie te leki to nic zdrowego ale jak już się człowiek zdecydował na taką drogę, przyjmując wcześniej całą paletę trucizn wszelakich to czego się obawiać. :retarded:
jak dla mnie , brałem dawno temu całkiem fajny lek . Klomiprminę brałem 75-150mg działanie podobne do paroksetyny lecz mocniejsze więcej skutków ubocznych , jak przy TLPD
TLPD wpływają znacznie większą liczbę neuroprzekażników niż SSRI a nawet SNRI, blokujące receptor cholinergiczny działają receptory histaminowe H1 i H2 wpływają na receptora alfa2 ale najsilnij na ten receptor wpływa mianseryna .
W polsce mamy zarejestrowane trzy TLPD[, klomipramina, amitryptylina i doksepina oraz nie mający minimalny wpływ na ne neuroprzekażniki opipramol Klomipraminę wyróżnia najsilniejszy wpływ na wychwyt serotoniny ma zrównoważony wpływ na na napęd psychoruchowy jest cały czasz niedościgniony skuteczością przez SSRI w ZOK w lęku napadowym tylko paroksetyna i klomipramina około 85% potem fluvoksamina okołó 73-75% badanych w badaniach prezentuje się bardzo korzystnie. W ciężkich melancholijnych depresjach z myślami samobójczymi klomipramina oraz podstawowe TLPD amitryptylina imipramina więlszość badań wskazuje na lepszą skuteczność niż SSRI/SNRI.
Myślę że ,Klomipramina"" może jeszcze być przydatna przy nie skuteczności SSRI lub SNRI.
brałem amitryptylinę i była dobra bo byłem dobrze na niej zorganizowany ale efekty antycholinergiczne czyli suchość, śnieżenie obrazu i łamanie wyrazów podczas mowy wpieniały. Z tlpd brałem jeszcze dibenzepine która była nie do życia w stylu moklo (nie miałem siły stać, nie mogłem też leżeć w spokoju) ale koledze pasowała. No i pramolan ale to lajt acz użyteczny. Z tego wolę jednak ssri.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Najbardziej męczą zlewne poty, używki przywracają problem do stanu podstawowego. Tydzień detoksu od używek powoduje, że potliwość się zmniejsza ale jedna zabawa i potliwość znowu osiąga katastrofalne rozmiary, unikam ludzi przez to.
Na zaparcia mam sposób, duże ilości jogurtów naturalnych i owoców pestkowych, jakoś tam raz na parę dni ruszy. Suchości w ustach nie mam. Często występuje sedacja, która przechodzi a potem - po resetach - wraca, zmusza człowieka do horyzontalnego leżakowania. Wrażenie, że jest się większym zamuleńcem niż normalnie, ale tutaj pregaba gra drugie skrzypce. Męczliwość.
Na mnie już nie działało SSRI, miksy z NaSSA, MAOI, a klomipramina doładowała nastrój momentalnie, przez pierwsze 3 tygodnie ledwo cokolwiek widziałam na oczy, których źrenice były wyraźnie rozszerzone. Jeśli chodzi o układ krwionośny i mięsień sercowy, jest wyraźnie obciążony, tachykardia na poziomie 100bpm, arytmia, na używkach już ledwo kwęka.
Najgorsze są uboki, to takie, które mogą być dostrzeżone przez osoby trzecie.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
[mention]misspill[/mention] nie masz czasem ochoty spróbować "bez resetów"? Ileż można tak grać na dwa fronty?
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
W czwartek idę do przychodni po standardowy zestaw, paro + miansa + alpra. Szkoda w sumie, że wcześniej się nie zabrałem za klomipraminę to może jakby się sprawdziła to wstawiłbym ją do swojego zestawu zamiast parox czy tam razem z parox. :cheesy:
Moja magiczka stwierdziła, że klomi to nie będzie dobry lek dla mnie jak wspomniałem, że chciałbym jej spróbować ale muszę się sam przekonać o tym jednak.
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
Donald Trump podpisał ustawę rekryminalizującą produkty z konopi zawierające THC
Historyczny zwrot w amerykańskiej polityce konopnej. Prezydent Donald Trump podpisał ustawę budżetową, która zawiera kontrowersyjne zapisy. W praktyce oznaczają one rekryminalizację konopi w USA. Nowe prawo uderza w tysiące produktów z THC, w tym popularne Delta-8. To radykalne cofnięcie liberalizacji, którą Trump sam wprowadził, podpisując słynną ustawę Farm Bill w 2018 roku. Decyzja zapadła po tygodniach paraliżu rządu. Izba Reprezentantów przyjęła pakiet w środę, głosami 222 do 209.
Kolejny akt oskarżenia w sprawie przemytu 2 ton marihuany ukrytej w konstrukcji mostu
Jest kolejny akt oskarżenia w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w imitacji stalowej konstrukcji mostu przemyciła z Hiszpanii do Polski 2 tony marihuany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Regionalna w Gdańsku. Tym razem przed sądem stanie Radosław Rz., ps. „Zeszyt”. Odpowie za przemyt ponad 900 kilogramów środków odurzających.
