Niestety takie świadome sny są ekstremalnie zlagowane i mają dużo bugów, ale warto zauważyć ich zwiększoną możliwość wystąpienia :)
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
mam namyśli 1-3 nasionek przed snem. nie czuje się wtedy żadnych delirycznych efektów. podobno lepiej się zasypia, a sny są bardzo realne.
sam nie próbowałem, ale z dupy sobie tego też nie wytrzasnąłem. źródeł jest wiele, na przykład anglojęzyczne fora. wystarczy wpisać w googla: "datura lucid dreaming"
chociaż według mnie nie jest to warte mimo wszystko, bałbym się w ogóle brać tropanowców nawet w mikrodawkach. mówię bardziej jako ciekawostkę.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
31 maja 2018Maykel85 pisze: alprazolam- po niczym innym nie miałem takich snow. Nawet w ulotce jest napisane jako jeden ze skutkow ubocznych realistyczne sny :-) .
Kiedyś na grubej bani po Xanaxie polałem magicznego gotowego ubulawu (trochę dużo %-D ) i pierwszy raz w życiu miałem 2 świadome sny 1 nocy. Najlepsze było to, że w tych snach dalej miałem grubą fazę i było to bardzo ciekawe doświadczenie. Latanie z pojebanym błędnikiem - polecam.
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
01 sierpnia 2018przodownik pisze: mi też o świadome. choć, w tytule tematu jest też mowa o wyraźnym śnie.
01 sierpnia 2018ControlPoliToxy pisze: Mi chodziło o świadome.
Realistyczny czyli masz wersje hd.
Tak?
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b900066e-3a83-4f75-a352-037566040652/LwcHmo%20%281%29.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250813%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250813T111202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=d19d29ca9700efe16a797ce70aa9935273d48a045b6ff9d053da19ff76e6780d)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity
Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gdfgdfgdfg-1038x1038.png)
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu
W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.