ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
  • 196 / 4 / 0
polak pisze:

27.05.2006
Dzień piętnasty:
Z rozciągających się topków zaczyna wyrastać niezliczona ilość gałązek. Nowo-powstające liście są
gładkie, nie ząbkowane, pojedyńcze czasami z większą ilością palcy.
Bo roślina jest w szoku i wydaje jak najwiecej lisci idzie na ilosc aby mogły przejac korzenie po korzystajacych z nich scietych topow i wrazie czego odrazu wskoczyc na 12/12.
polak pisze:

Przesadziłem rośline do nowej doniczki. Podczas przesadzania usunąłem starą ziemię, zostawiłem tylko
niewielki fragment wokół łodygi, dosypałem świeżutkej ziemi.
Szkoda zachodu lepiej kupic POWERZYMER ktory z martwych korzeni a w tym wypadku jest ich zapewne wiele tworzy rozklad na substancje czynne ktore roslina odrazu przyswaja jako nawoz dajac wzros z tego co chcemy sie pozbyc..
Uwaga! Użytkownik zrytyberet nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 43 / / 0
...why drink and drive, when you can smoke and fly...
  • 1558 / 18 / 0
zadnego boxa, nic?
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 43 / / 0
Po co? %-D
Ekologia, sama natura...
...why drink and drive, when you can smoke and fly...
  • 3 / / 0
Piękna sprawa, szkoda że musiałem zlikwidować swoje ślicznotki
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
Newsy
[img]
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności

Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.

[img]
USA. Takiej zmiany w kwestii marihuany nie było od dekad

Ministerstwo sprawiedliwości USA zmieniło w czwartek klasyfikację produktów z marihuany. To najdalej idąca zmiana polityki w tej sprawie od dekad. Marihuana znalazła się w "koszyku" substancji o umiarkowanym lub niskim potencjale uzależnienia, takie jak ketamina, paracetamol z kodeiną i sterydy anaboliczne.

[img]
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu

W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.