Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
Zablokowany
Posty: 8554 • Strona 835 z 856
  • 2116 / 634 / 0
Pojutrze by się przydało wolne, jak klonik i jego metabolity powoli zaczną opuszczać ciało; z tej ósemki bynajmniej nie zrobi się lemniskata... ;-)
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 137 / 8 / 0
U mnie dziś poleciały 4 mg klona (na raz), rekreacyjnie zapodane podjęzykowo :-)
Czuć to mocne wejście, zwalające z nóg, ale musiałem stawić czoła mocnej senności, obecnie czuję się wyluzowany i nie przejmuję się żadnymi problemami, a nawet zrobiłem coś konstruktywnego.

Mam jeszcze z 10 tab w słoiczku po innym benzo, plus oblistrowane, zaplombowane jeszcze kolejne opakowanie clono 2 mg- dla mnie to jest mega-zapas na dłuuugo (4 mg to dla mnie sporo).
Teraz przerwa na co najmniej do weekendu.

Także ogólnie na plus :-D
18 czerwca 2018cosmo6 pisze:
O jakim czarnym rynku mówicie? Chodzi o jakieś strony internetowe w stylu oglaszamy24? Bo z chęcią bym kupił kilka paczek jakiegoś benzo a psychiatra nie chce wypisać ;/
Ja np. zaopatrzyłem się na ulicy, u osiedlowego akoholika/ narkomana na ciśnieniu na jakieś dragi - ogarnął reckę, zrealizował, i udostępnił to da mnie za 30 zł (paczka 2 mg klonazepamu).
Tak mi się urodziło źródełko do klonów i to mega-oszczędne (mam ambiwalentne odczucia :rolleyes: ).

Ogólnie na necie np. 24hO - klony latają po 70 zł i mają nabywców, także 30 zł za 30 tab 2 mg to bardzo fajna opcja cenowa.
Uwaga! Użytkownik haze_warrior jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1973 / 207 / 0
Trochę mnie nie było.
Mój lekarz mi tylko klony bez refundacji daje na reckę, ale jak chodzi o jakieś badania to każe spadać.
Take DXM and Be Happy
  • 8103 / 914 / 0
Kocham ten midazolam, budzę się o około 6 rano i jestem wyspany, pełen energii, dobry nastrój .A jeszcze czeka mnie 1 mg lorazepamu . :diabolic:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 440 / 32 / 0
To widze że nie tylko mi się spodobał i pomógł haha
"Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł"
  • 8103 / 914 / 0
Dzisiaj się klonuje chłopaki i dziewczyny. Poleciało 2 mg klona i do meczu kolejna ''dwójka'' i browarek. :yay:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 137 / 8 / 0
U mnie poczciwie. Zastanawiam się, czym się uwalić. Clono chyba odpuszczam, gdyż miałem kilka dni temu paro-dniowy ciąg, a z tym gównem trzeba uważać.

Poza tym, clon działa rekreacyjnie tylko przy sportowym trybie, na co dzień jedynie dla chorych pacjentów.
Uwaga! Użytkownik haze_warrior jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 702 / 58 / 0
nie pierdol, ze ty kuwa zdrowy %-D
  • 8103 / 914 / 0
W koncu poszlo 3 bro i 6 mg klona.Jest prawilnie.No i hiszpania wygrala co mnie cieszy
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 6 / / 0
Ohhhh dzisiaj wybyłem z ziomkiem do monopola, po drodzę mnie zaskoczyli ludzi naolkohlizowani. Ale, się dobrze skończyło. Skończyłem na ławeczce, tłumacząc im, jakie to lekarstwa niosą za sobą konkwencję. Lecz, jednemu wyniosłem klona+alprę+eti. Aby, mu się lepiej spało, ZIOMEK BYŁ W KRYZYSIE. Gdy wstanę, obiecał mi kilka wdechów marysi :)

Sam się raczyłem benzo, poszło ze 4mg clonazpeami i trocję eliksiru, aby zapobiec, sytuacji krytycznej. Żadnej kryzosowej, będę łkał gdy mi braknie klonów xanaxó i etizolamu. Ale, się nie zmiękczam, zażegnam sytuacjom kruzyzsom. No, to, słodkich snów, bo ledwo patrze
Uwaga! Użytkownik jaskiniowiec jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 8554 • Strona 835 z 856
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.