Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
dziwne że nigdy sam nie chcesz próbować, musiałeś naprawdę jakoś przestraszyć się tej substancji ;d
14 maja 2018DeepSpace pisze: plusy i minusy zgodzę się, ale twój opis co 2 minuty mnie zniszczył :D no i galaktyczne podróże i poczucie nieogarniania po 100 ug tylko, to cie mocno porobiło
dziwne że nigdy sam nie chcesz próbować, musiałeś naprawdę jakoś przestraszyć się tej substancji ;d
Testowałem to właśnie w takich celach "naukowych" gdzie chciałem sobie wszystko zapisywać,aby potem łatwo sobie wszystko przypomnieć.Dla kogoś kto bierze często 1P-LSD to raczej nie było tu żadnych nowości,ale dla kogoś kto brał to pierwszy raz,no to jest to DUŻA nowość,bo faza jest całkiem inna niż po zielonym,alko czy hahsu.
Wydaje mi się że mocno porobiło bo "papierek" był mocno nasączony,aż ten napis lekko się 'zdzierał" tak od nasączenia chyba,no i jak wziąłem to pod język/dziąsło to czułem smak,czego niby nie powinno być czuć.
Sam nie chce,bo wydaje mi się że w towarzystwie najlepszych kumpli było by znacznie zabawniej,śmieszniej i "fajniej"
Nie przestraszyłem się substancji,wiedziałem w co wchodzę,bardzo dużo czytałem wcześniej o tym,jakiś negatywnych "halunów" czy fazy nie miałem,a jak wkręcało mi się coś "straszniejszego" to od razu ignorowałem bo wiedziałem że jestem na kwasie i to tylko umysł odwala.
Jedynie ostatnie 4/5 godzin po prostu już miałem dość,robiło się nudno,chciałem już wrócić do normalności,bo wszystko co chciałem poznać o tej substancji to poznałem.
Poczekałbym dłużej, tak ze 4 dni minimum do tygodnia, Mi udało się całkowicie zmarnować dwa kartony eth-lada wrzucając 2 dni po kilku mg etizolamu, a eti jest zdecydowanie słabszą benzo, dodatkowo ma krótszy czas półtrwania w organiźmie.
Pewnie i tak wrzucisz dziś albo jutro więc opisz jak z działaniem i ile benzo dokładnie kiedy, bo to ciekawe. No i czy oprócz tych tabsów masz tolerancję na benzo.
Tolerka na benzo żadna. Te 3 tabsy to mój pierwszy raz. Chcę poeksperymentować, mam jeszcze 0,5g eti w proszku, ale tym się zajmę w przyszłym tygodniu.
2x klony jadłem z kodeiną i mnie poskładały, raz na czysto i bylo przyjemnie leciutko. Pewnie przez moje zamiłowanie do alkoholu w postaci piwa :D
Edit : Ja chcę kartony na czysto wrzucić, tylko pytam jak te poprzednie 6mg mi doświadczenie popsuje.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portfelzpisza.jpg)
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami
Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kasmjwgrze.jpg)
Marihuana ukryta w grze planszowej. Paczkę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa
Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) udaremnili próbę przemytu marihuany do Polski. Narkotyki ukryto w nietypowy sposób – wewnątrz popularnej gry planszowej. Do wykrycia trefnej przesyłki przyczynił się pies służbowy Kodi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/wklegalize.png)
65% Amerykanów popiera legalizację marihuany na poziomie federalnym
Analiza sondażu Emerson College Polling (sierpień 2025).