https://en.wikipedia.org/wiki/Lithium_( ... _of_action
PS. Czy w.w stack będzie adekwatny do załagodzenia blokad mówienia/zacinania się - połączonej z aspołecznością i małą energią wyzwalaną w rozmowach/wobec innych ludzi? Phenylpiracetam posiada profil zarówno przeciwlękowy, jak i stymulujący i stąd akurat wybór padł na niego. Warto by jeszcze coś dorzucić?
Fuzja - D5
Prośba do moderatora - scalić, usunąć prośbę. Pozdrawiam :-)
Myślałem jeszcze nad Galantaminą z lecytyną zamiast Centro; do tego w celu ogólnej poprawy humoru, wzmocnienia kompomentu przeciwlękowego oraz prospołecznego. Ktoś łączył?
Nie mogę znieść siedzenia przed tv i bezefektywnego spędzania czasu.
Może do tego dojdzie coś nowego, a gdyby tak było, to się tym podzielę. Pozdro~!
26 marca 2018Nietzschego pisze: Doszedł do mnie Phenylpiracetam z... eh, mój Nowy Umysł przypomina mi, że nie można podawać źródeł... ;] Anyway, ma konsystencję wilgotnego prochu, który dosyć łatwo zmienia swój stan skupienia, jeśli się go dociśnie white scoop 0.15 cc. I tu moje pytanie, jak najlepiej go przyjmować? Na karcie produktu jest napisane, że zakres tejże łyżeczki to 20-70mg. Czy pełna, płaska, dociśnięta łyżeczka to będzie 70mg? I zastanawiam się jeszcze, czy dobrą opcją byłoby rozpuszczenie 1 dawki w 5mg tranu i przyjmowanie jej w ten sposób. Pozdrawiam
The dream is gone
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Joint przed badaniem. Lider Lewicy zachęca młodych do unikania poboru do wojska
Młodzi mężczyźni, którzy chcą uniknąć poboru, powinni zapalić jointa przed wojskowym badaniem lekarskim – poradził współprzewodniczący partii Lewica (Die Linke) Jan van Aken. Ugrupowanie przygotowuje poradnik, jak uniknąć służby wojskowej.
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata