Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne lub dysocjacyjne.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
siemanko. dzisiaj wpadłem na pomysł przetestowania szałwii lekarskiej na własną rękę. Słyszałem od znajomków że upierdala mocniej niż skun ale czas trwania fazy jest krótszy. Ogólnie wiedziałem że to nie może być prawda ale spróbowałem. na pierwszy ogień poszło wiadro, które oprócz ucisku w czaszce nic nie wywołało. postanowiłem więc poeksperymentować troche. Wziąlem tabake (bo akurat to miałem pod ręką) i wymieszałem z szałwią 50/50. Po wypaleniu lufy zaczęło mi sie lekko kręcić w głowie mocniej wyczuwałem bodźce i miałem zaburzenia przestrzeni (kilka razy zastaniawiałem sie gdzie jestem) ogólnie poprawił mi sie nastrój i lekkie zawroty głowy. wróciłem do domu i poczułem że mam lekki zjazd. poszedłem do kibla przeglądnąc sie w lustrze i źrenice takie dziwne wyostrzone i skurczone. powiedzcie mi jak to możliwe że szałwia ze sklepu a taki stan wywołała. dodam jeszcze że szałwia była czysta nie mieszana z niczym innym.
  • 2070 / 509 / 0
Było widno w pomieszczeniu, do tego skupiłeś się na patrzeniu w odbicie więc źrenice się zwęziły. Twój kolega mówił o szałwii wieszczej.

W internecie jest mnóstwo filmików z ludźmi, którzy palą szałwię ( w tym z polakami, nakręconych jeszcze za czasów jej legalności).

Dla przykładu
https://www.youtube.com/watch?v=2ja9NYUYoW0
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.

[img]
Mieszkańcy protestują. Sklep z marihuaną blisko parku i autobusów szkolnych

Grupa rodziców ze Scarborough sprzeciwia się planom otwarcia sklepu z marihuaną, który – jak podkreślają – miałby powstać naprzeciwko ruchliwej strefy autobusów szkolnych.

[img]
Magiczne grzyby w walce z uzależnieniem od nikotyny - przełom czy obiecujący eksperyment?

Nowe badania sugerują, że psylocybina - substancja psychoaktywna zawarta w tzw. "magicznych grzybach" - w połączeniu z psychoterapią może znacząco zwiększyć skuteczność rzucania palenia. Choć wyniki są obiecujące, naukowcy podkreślają potrzebę dalszych badań.