Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ja żyję - a wyście pomarli, Panowie.
Podsumowując - to nie dla mnie, bo jednak wolę psychodeliki... :o)
Czy antyhistaminy nadaja się do wzmacniania dzialania benzo? jeśli tak to jakie najlepiej?
Aptekarka: Nie ma, ten Antidol wcale nie jest taki dobry, żeby go tak codziennie brać.
Czy antyhistaminy nadaja się do wzmacniania dzialania benzo? jeśli tak to jakie najlepiej?
-A skąd pani wie?
-Macza szmatę w benzynie, wącha, i woła - "ale odlot babciu"..
ej. no? huj!
ejnohuj
i dużo KIECZUKU szefowo
Ja to biorę jako zamiennik lorafenu w czasie odwyku. Fazy null. Miej więcej 30 mg Cloro to ok.2,5mg lorazepamu, więc resztę sobie możesz dopowidzieć.
-A skąd pani wie?
-Macza szmatę w benzynie, wącha, i woła - "ale odlot babciu"..
ej. no? huj!
ejnohuj
i dużo KIECZUKU szefowo
Popite wódką nie zadziałały.
[Brałaś czy brałeś? Wolfi, co z twoją orientacją ostatnio się dzieje? - Kurwik]
To wjeb wszystkie i napisz soczysty trip r.
Ja jak na początku odwyku brałem na raz 20mg. zalewając sokiem egzotycznym z dodatkiem grejpfruta, to może przez sekundę coś czułem. Może. Od poniedziałku przechodzę na 5mg rano, 5 wieczorem, święta będą po prostu zajebiste.. Najlepiej jak nie masz dośw. to się w to w ogóle nie pakuj.
Yhhh, gdzie się podziały czasy kiedy wrzucało się 10mg Lorafenu popijając red bullem i człowiek czuł się po prostu gut :'(
-A skąd pani wie?
-Macza szmatę w benzynie, wącha, i woła - "ale odlot babciu"..
ej. no? huj!
ejnohuj
i dużo KIECZUKU szefowo
Próbowałem redukować dawki, ale chuja to daje. Pokusa większa. Teraz 4mg estazolamu zarzuciłem i NIC nie czuję, czuję się normalnie. A kiedyś to bym zasnął po takiej dawce na stojąco.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Mama dilera przyszła na policję z marihuaną
Policjanci z Krakowa zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono ponad 50 gramów marihuany. Chłopak przyznał się także do jej sprzedaży.
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.