Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Najlepsza firma produkująca pompki?
Polfa
15
21%
B|BRAUN (zielony tłoczek)
21
30%
Chirana (niebieski tłoczek)
5
7%
BD
29
41%
Inna (napisz jaka)
1
1%

Liczba głosów: 71

ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 2 z 7
  • 324 / 6 / 0
Ja tam na firme nie patrze.
Do hery używam insulinówek a do metylkokatynonu 20ml.
A igły to od 0,4 do 0,7.
Uwaga! Użytkownik papawer somniferum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3523 / 54 / 0
Nieprzeczytany post autor: WildMonkey »
Pamiętam jak dawno temu waliłem deca durabolin po nogach. Stosowałem do tego igiły 0,8 bo były na podłożu oleistym. Raz musiałem użyć armaty 1,0 hehe i poszło w dupala :cheesy:
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
  • 223 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: neta »
pompki 5 i 10 BD
igła 0,5 i nigdy krótsza
zdarzały się 0,6 a nawet 0,9
Uwaga! Użytkownik neta nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1285 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
Cześć
Mógłby mi ktoś napisać jakie parametry podaje się w aptece przy zakupie drzazgi. Tylko długość? Wszystkie mają taką samą grubość czy też może prosi się o określonej długości i grubości.
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 181 / / 0
Nieprzeczytany post autor: mirror »
ja mówię jaką chce grubość, długość to jest chyba proporcjonalna do grubości.
Chociaż ktoś pisał, że są 0,6 krótsze i dłuższe.

ja kupuje 0,45 i mam tą samą długość zawsze.
Nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa.
  • 622 / 28 / 0
ksionc pisze:
Cześć
Mógłby mi ktoś napisać jakie parametry podaje się w aptece przy zakupie drzazgi. Tylko długość? Wszystkie mają taką samą grubość czy też może prosi się o określonej długości i grubości.
Mówisz "poproszę igłę 4,5" - igły 4,5 zawsze mają długość 12mm/13mm (zależy od producenta).
Jak kupujesz igły "piątki" to one mają zawsze długość 25mm :/ Dla mnie są za długie...

Innych nie używałem. Kiedyś tylko te od insulinówek, ale nie pamiętam jaką miały długość i średnicę. I kiedyś też igły 4, ale obecnie coś ciężko dostać. Nie pamiętam też ich długości...
Uwaga! Użytkownik opiate warrior nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 181 / / 0
Nieprzeczytany post autor: mirror »
chciałam kupić 0,4 to baba mi powiedziała, że nie produkują i ze 0,45 też nie produkują. :nuts:

w drugiej chciałam 0,4 to baba powiedziała ze aktualnie nie mają i mi dała 0,3 za darmo, ale takie sie chyba nie nadają? maja 8mm.
Nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa.
  • 1285 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
Czyli te 4,5 to oznacza grubość 0,45mm? bo neta napisała "igła 0,5 i nigdy krótsza" więc już nie wiedziałem czy mowa o długości czy grubości.

Mam jeszcze pytanie czy jest potrzebny zacisk, jeśli mam na rekach widoczne żyły? Jest on używany tylko kiedy nie widać żył, czy też do spowolnienia przepływu krwi czy coś w tym rodzaju i mimo to powinienem go użyć.
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3205 / 388 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Zacisk (staza) nie jest konieczny jak kabelki są na wierzchu i dobrze widoczne. Ja w ogóle nie używam.

0,45 to grubość

Co chcesz pukać jeśli można wiedzieć?

B.
Fantasy is what people want, but reality is what they need.
  • 1285 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
tramal z kapsułek
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 2 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce

Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.

[img]
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę

Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.

[img]
Narkofabryka w dawnej stadninie

Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.