@cebex Mieszkałem trochę w Belgii w Zutendaal, 15km od maastricht jeździłem rowerkiem do cofeeshopa :D z mojego miasta był autobus do maastricht
Ktoś pytał o leki z kodą - są syropy w Kruidvacie o nazwie Natterman Extra Sterk Bronchicum, nie mogę znaleźć w necie ile w niej kody, kiedyś w sklepie stacjonarnym patrzyłem, ale już nie pamiętam, kojarzę tylko że te 3 butle to ciut za mało. Zupełnie to nieopłacalne, zwłaszcza że w stacjonarnych kosztuje to 9 euro. Jak ktoś chce leczyć skręta to tylko Kratom jest łatwo dostępny, zwłaszcza ceny w niektórych smartshopach są bardzo atrakcyjne za większe ilości :-)
02 listopada 2017cebex pisze: Hmm mieszkam w Maastricht nie ma tam zadnych polskich lekarzy ;(
Mam podbic do rodzinnego i powiedziec ze ptorzbuje leku na Parkinsona przez roslego zdrowego chlopa?
Czy jakos taktycznie ze mialem kiedys w Polsce i mi pomagala na samopoczucie etc?
Tak. Nie warto brać kilka szt piguł, tak samo jak ścierwa.
Setka ścierwa minium - wtedy wychodzi ok. 100\90e
Dobre ziółko , za które w kofie zapłacisz 12e - 6-8e u dobrych ludzi.
15 grudnia 2017TiJaz pisze: [mention]dawg0r[/mention]
Tak. Nie warto brać kilka szt piguł, tak samo jak ścierwa.
Setka ścierwa minium - wtedy wychodzi ok. 100\90e
Dobre ziółko , za które w kofie zapłacisz 12e - 6-8e u dobrych ludzi.
edit by stteetart
Zakaz handlu na forum.
Nie dogadamy się kolego. Jak również z nikim innym przez to forum się nie będziesz dogadywać.
Przeczytaj regulamin.
Z fartem
TJ
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób
Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.
